Журі Х щорічного Всеукраїнського студентського конкурсу STEEL FREEDOM: а судді хто?

Игорь Коваленко | 11:46 17.09.2023 | 1585

Якийсь час тому ми вже повідомляли нашим читачам про те, що 1 вересня розпочалася реєстрація учасників Х щорічного Всеукраїнського студентського конкурсу STEEL FREEDOM. Сьогодні ми хочемо представити вам оновлений та остаточно затверджений склад журі конкурсу та трохи докладніше розповісти про кожного з членів журі, яке цього року посилено двома такими досвідченими фахівцями, як Анна Іскіердо, креативний директор та співзасновник АІММ, та Анна Лаєвська, комерційний директор будівельної компанії Інтергал-Буд. Отже — а судді хто?

Журі Х щорічного Всеукраїнського студентського конкурсу STEEL FREEDOM: а судді хто?

Журі конкурсу STEEL FREEDOM

Анна Іскіердо – архітектор, креативний директор та співзасновник архітектурно-проектної компанії AIMM

Компанія AIMM – це колектив найкращих спеціалістів у сфері архітектурного проектування. У портфоліо AIMM – десятки реалізованих проектів, деякі з яких відзначені найвищими національними та міжнародними нагородами.

Член журі конкурсу STEEL FREEDOM Анна Іскіердо

Географія проектів, виконаних співробітниками компанії, дуже велика – це Україна, Естонія, Туреччина, Румунія, Казахстан, ОАЕ, Литва, Китай, Домініканська республіка та Кіпр. Всі ці проекти базуються на нових інженерних рішеннях та інноваціях в архітектурно-будівельній сфері.

Анна Лаєвська – комерційний директор будівельної компанії Інтергал-Буд

Інтергал-Буд – це лідер у будівельній галузі, найбільший приватний забудовник України. За 20 років роботи на українському ринку нерухомості компанія зарекомендувала себе один із найнадійніших девелоперів (у портфелі компанії немає жодного недобудови).

Член журі конкурсу STEEL FREEDOM Анна Лаєвська

На рахунку компанії близько 4,6 млн кв. м. реалізованих проектів, 850 тис. кв. м. поточного будівництва, 205 тис. кв. м. нерухомості, побудованої під час війни – це житлові комплекси, бізнес- та торгові центри, готелі. Один із наймасштабніших проектів компанії – БФК INTERGAL CITY, який називають «містом у місті». Будівлі, зведені за проектами компанії, знаходяться у Києві, Львові, Чернівцях, Одесі, Житомирі та інших містах України.

Дмитро Васильєв — СЕО та головний архітектор компанії Archimatika

Archimatika – найбільше архітектурне бюро України. За 17 років існування компанії її співробітники спроектували 9,4 млн кв. м. житлових та громадських будівель, причому понад 20 відсотків з них збудовано та введено в експлуатацію.

Член журі конкурсу STEEL FREEDOM Дмитро Васильєв

Проекти Archimatika майже 100 разів були відзначені національними та міжнародними нагородами та преміями – у тому числі World Architecture Festival, International Property Awards, Architizer A+ Awards, Ukrainian Urban Awards, REM Awards та Премією Національної спілки архітекторів України. Серед найбільш знакових об’єктів, спроектованих компанією – ЖК Файна Таун, ЖК Комфорт Таун, ЖК Respublika, ЖК Славутич, Гімназія А+ та БЦ 101 Tower.

Андрій Пашенько, керівник «архітектурної майстерні А. Пашенька»

Архітектурна майстерня спеціалізується на великомасштабних замовленнях, у її портфоліо — дуже широкий спектр об’єктів різного призначення, у тому числі значна кількість реалізованих комерційних, житлових та громадських будівель у Києві та інших містах України.

Член журі конкурсу STEEL FREEDOM Андрій Пашенько

Найзнаковіші проекти архітектурної майстерні – ТРЦ Ocean Plaza (Київ), ТРЦ Магеллан (Київ), ТРЦ Микільський (Харків), БЦ IQ Business Center (Київ), БЦ Торонто (м. Київ), готель Holiday Inn (м.Київ), готель Radisson Blu (м. Київ), проект IT-парку Bionic Hill, ЖК Tetris Hall, Lviv IT Park.

Олексій Образцов – архітектор, засновник архітектурного бюро ArchObraz (Дніпро, Україна)

2002 — заснував архітектурне бюро ArchObraz.

2018-2021 рр. – заступник голови ДООНСАУ.

2021 р. — засновник громадської організації «Асоціація випускників та друзів ПДАБА».

2023 р. – член Конкурсної комісії НСАУ.

2018 — учасник виставки TIME SPACE EXISTENCE на Венеціанській бієнале.

Переможець та лауреат багатьох архітектурних конкурсів.

Член журі конкурсу STEEL FREEDOM Олексій Образцов

На рахунку ArchObraz ціла низка реалізованих проєктів: бізнес-центр Трипільський (проспект Яворницького, 27-а, Дніпро), реконструкція багатофункціонального центру Славутич, пивний простір та броварня MOVA, житловий комплекс Манхеттен, житловий комплекс Forest Hill, апартаменти ArtHoff у Дніпрі, багатофункціональний центр Приморʼя, готель Бріз та житловий комплекс Піонер  у Маріуполі, торговельний центр Академ-Сіті у Київі та інші.

Юліан Чаплинський – головний архітектор Львова (2015-2019), заступник міністра з розвитку громад та територій (2019-2020), CEO архітектурної компанії AVR DEVELOPMENT

Проекти архітектурної компанії AVR DEVELOPMENT неодноразово ставали переможцями у знакових українських та європейських архітектурних конкурсах – таких як Ukrainian Urban Awards та Mies van der Rohe Award.

Член журі конкурсу STEEL FREEDOM Юліан Чаплінський

За роки роботи компанія набула досвіду проектування житлових будинків та комплексів, громадських будівель, комплексів змішаного використання, освітніх закладів, медичних закладів, готельно-рекреаційних комплексів, торгово-офісних центрів. Крім того, Юліан Чаплинський веде YouTube-канал CHAPLINSKY VLOG – один із провідних блогів про життя у місті, архітектуру та урбаністику України та Європи.

Олександр Максимов – ГАП групи компаній AVG.

Має диплом магістра архітектури (закінчив КНУБіА) та більш ніж 16-річний досвід роботи в архітектурній сфері. Член НСАУ, з 2015 р. — ГАП групи компаній AVG. Головний архітектор реновації частини заводу Арсенал.

Член журі конкурсу STEEL FREEDOM Олександр Максимов

Компанія AVG виступила генеральним проектувальником у таких масштабних проектах, як, наприклад, реновація заводу Арсенал, ТРЦ Smart Plaza Obolon, хорватського готельного комплексу Nazario та багатьох інших. А унікальні дизайнерські концепції AVG втілилися в інтер’єрах таких найбільших торгово-розважальних та бізнес-центрів Києва, як БЦ Leonardo, ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ Blockbuster Mall, ТРЦ River Mall, 101 Tower, ТРЦ Smart Plaza Polytech, а також головних офісів компаній DTEК, KAN. Development, Фармак та Укрбуд.

Василь Пасічник — ДАП науково-дослідного та проектного відділу цивільних та промислових споруд УкрНДІпроектстальконструкція ім. В.М. Шимановського

Має більш ніж 50-річний досвід створення проектів та рішень із металу для будівництва комерційних об’єктів по всій Україні. Василь Пасічник стверджує, що «сталеві конструкції в сучасному світі дуже важливі, бо вони дають свободу у втіленні найсміливіших архітектурних рішень».

Член журі конкурсу STEEL FREEDOM Василь Пасічник