Design. Living Tendency – 2023 у Міжнародному Виставковому Центрі: п’ять причин взяти участь у виставці – дізнайся, як забронювати стенд

Игорь Коваленко | 12:10 20.09.2023 | 1124

Поспішаємо повідомити наших читачів про те, що з 25 по 27 жовтня цього року в Києві пройде міжнародна виставка інтер’єрних трендів та тенденцій Design. Living Tendency – 2023, яка обіцяє стати однією з найзнакових осінніх подій у сфері вітчизняного інтер’єрного дизайну. Виставка проходитиме у Міжнародному Виставковому Центрі за адресою Броварський проспект, д.15. Медіа-партнер виставки – медіа-холдинг DMNTR | «Дім та Інтер’єр» (до речі, на виставці буде представлений його стенд), інформаційна підтримка – блог дизайну та архітектури IZBA. Усі три дні роботи виставки Design. Living Tendency –2023 її учасники – архітектори, дизайнери, виробники матеріалів та меблів – розповідатимуть про те, як ці тренди та тенденції можна втілити в життя.

Design. Living Tendency – 2023 у Міжнародному Виставковому Центрі: п'ять причин взяти участь у виставці – дізнайся, як забронювати стенд

Design. Living Tendency – 2023

А тепер – невеликий ліричний відступ. Три ключові слова, які виділяють архітектуру та дизайн інтер’єрів з усіх видів мистецтва – це матеріальність, матеріалізація та матеріали. Наш час – це час загальної діджиталізації та віртуалізації всього світу. Ми вже не дивуємося, що штучний інтелект чудово справляється з такими завданнями, як написання текстів, створення художніх творів і навіть моделювання будівель та інтер’єрів. Мистецтво поступово переходить у зовсім новий вимір, де панують ідеї та концепти.

І, тим не менш, архітектура та дизайн, на відміну від різних видів візуального мистецтва, суть явища суто матеріальні. Адже виробничі процеси, матеріали та результат роботи архітекторів і дизайнерів у вигляді реалізованих об’єктів – все це штучному інтелекту поки що непідвладне.

Архітектура та дизайн існують лише в матеріальному світі (як тут не згадати пам’ятний багатьом з нас з навчання у виші діалектичний матеріалізм – прим. ред.). Як показано на стендах, представлених на Design. Living Tendency — 2023, від виникнення ідеї до моменту повної її реалізації кожен дизайн-об’єкт проходить довгий і дуже непростий шлях матеріалізації зі своїми складнощами на кожному етапі.

Саме тому цього року на Design. Living Tendency – 2023 головною темою і дизайн-експозиції, і лекторія, і театру дизайну стане матеріальність. Саме тому на Design. Living Tendency – 2023 будуть всебічно обговорюватися матеріальність світу дизайну, процеси та люди, що стоять за ними. Стенди, які будуть представлені на Design. Living Tendency – 2023, познайомлять вас із процесом матеріалізації ідеї, особливостями виробничих процесів, різними матеріалами та нюансами їх обробки.

Взяти участь у дизайн-експозиції Design. Living Tendency – 2023 запрошуються насамперед ті українські бренди предметного дизайну, які відрізняються  унікальним дизайном, співпрацють з промисловими дизайнерами та мають досвід успішного експорту.

Взяти участь у лекторії Design. Living Tendency – 2023 запрошуються промислові дизайнери, бренди із можливостями виходу на міжнародний ринок, компанії з досвідом участі у міжнародних виставках і експоненти та партнери з тематичними лекціями (можливі теми лекцій – «новіші матеріали», «тенденції та засоби», «виробничі процеси»).

Забронювати стенд на дизайн. Living Tendency – 2023 можна, перейшовши за посиланням: https://www.dlt.kiev.ua/zalyshyty-zaiavku-na-uchast-u-vystavtsi/

Ну і, нарешті, п’ять причин взяти участь у Design. Living Tendency — 2023.

1. Позиціювання

Оскільки виставка, як ми вже говорили, стане одним із найзнакових івентів у сфері вітчизняного дизайну інтер’єрів, участь у ній буде  для вас найкращим засобом заявити про себе на ринку.

2. Просування

Виставка – чудова нагода продемонструвати ваші досягнення, ваші нові колекції та власні розробки.

3. Комунікації

На виставці ви зможете познайомитись із сучасними тенденціями розвитку галузі, провести дослідження та аналіз ринку за допомогою комунікації з іншими учасниками виставки.

4. Імідж

Участь у виставці – чудова можливість сформувати, підтримати та підвищити імідж та соціальний статус своєї компанії, а також створити для неї конкурентні переваги.

5. Продажі

На виставці ви зможете знайти нових партнерів та клієнтів і завдяки цьому розширити ринок, збільшити та підтримати обсяг продажів.

7