Студентський конкурс STEEL FREEDOM: повна свобода творчих фантазій молодих архітекторів із використанням сталевих конструкцій

Игорь Коваленко | 12:29 03.09.2023 | 1822

Раді повідомити наших читачів про те, що першого вересня, нарешті, стартував щорічний Всеукраїнський студентський конкурс STEEL FREEDOM. Цього року цей студентський конкурс проводиться вже вдесяте, тому всіх причетних до конкурсу наш блог від усієї душі вітає з ювілеєм. Студентський конкурс STEEL FREEDOM організований, нагадуємо, Асоціацією «Український Центр Сталевого Будівництва», традиційний генеральний партнер конкурса – компанія Метінвест, медіа-підтримка – наш блог архітектури та дизайну IZBA.

Студентський конкурс STEEL FREEDOM: повна свобода творчих фантазій молодих архітекторів із використанням сталевих конструкцій

Студентський конкурс STEEL FREEDOM

Конкурсне завдання, яке цього року ставить студентський конкурс перед учасниками, має гостру соціальну спрямованість і, як завжди, базується на реальних архітектурно-планувальних та конструктивних вимогах замовника будівництва, яким цього разу виступає Житомирська міська рада.

Молоді архітектори та конструктори будуть втілювати свої найсміливіші творчі ідеї у реалізацію проекту реабілітаційного центру для військовослужбовців та ветеранів війни у м. Житомирі.

Учасники розроблять та надішлють на конкурс концептуальні проекти реабілітаційного центру із застосуванням сталевих конструкцій. «Сучасна архітектура не обмежується лише гарним зовнішнім виглядом: вона повинна забезпечувати якісну функціональність, тобто, в першу чергу, дбати про комфорт користувача, і особливо це важливо для такої будівлі, як реабілітаційний центр», – коментує завдання, яке ставить перед усіма учасниками 10-й студентський конкурс куратор STEEL FREEDOM Олександр Вдовкін.

Нагадаємо, що подавати свої проекти на 10-й студентський конкурс можуть студенти (архітектори та конструктори) 3-6 курсів із усіх чотирнадцяти профільних українських вишів. Стати учасником STEEL FREEDOM або докладніше дізнатися, як саме проходитиме конкурс можна, відвідавши його офіційний сайт.

Оцінюватиме проекти, надіслані на 10-й студентський конкурс, компетентне журі у складі:

Дмитро Васильєв, СЕО та головний архітектор архітектурного бюро Archimatika

Андрій Пашенько, керівник ТАМ Пашенько

Ганна Іскеірдо, співзасновник та креативний директор AIMM

Олексій Образцов, архітектор, засновник арх. бюро ArchObraz

Юліан Чаплинський, заступник міністра з розвитку громад та територій (2019-2020), CEO архітектурної компанії AVR DEVELOPMENT

Олександр Максимов, головний архітектор проектів ГК AVG

Василь Пасічник, ГІП науково-дослідного та проектного відділу цивільних та промислових споруд УкрНДІпроектстальконструкція ім. В.М. Шимановського.

Реєстрація команд відбудеться з 1 вересня по 2 жовтня 2023 року, а подача проектів на 10-й студентський конкурс можлива до першого листопада цього року.

Фінал конкурсу з онлайн-трансляцією, в рамках якого і буде визначено переможців, відбудеться 25 листопада.

10-й конкурс STEEL FREEDOM передбачає наступний Призовий фонд: 1 місце – 30 000 грн., 2 місце – 25 000 грн. та 3-е місце – 20 000 грн.