LEDVANCE Україна: між світлом та технологією — архітектурно-дизайнерський івент у шоу-румі дизайнерських меблів The NEST

Игорь Коваленко | 13:21 08.10.2023 | 1193

Поспішаємо повідомити наших читачів про те, що кілька днів тому у київському шоу-румі дизайнерських меблів The NEST відбувся архітектурно-дизайнерський івент «Дизайн: між світлом та технологією», під час якого світлотехнічна компанія світового рівня LEDVANCE Україна познайомила присутніх зі своїми новими розробками. Івент був організований івент-агентством GERASIMOVA AGENCY за інформаційної підтримки нашого блогу дизайну та архітектури IZBA. Втім, спершу – невеликий ліричний відступ.

LEDVANCE Україна: між світлом та технологією - архітектурно-дизайнерський івент у шоу-румі дизайнерських меблів The NEST

LEDVANCE Україна: між світлом та технологією

Концерн LEDVANCE/OSRAM без жодного перебільшення можна назвати одним із світових лідерів розробки, виробництва та впровадження сучасних освітлювальних приладів.

Незалежно від того, де саме розташований завод, компанія гарантує бездоганну якість продукції.

Світлодіодні світильники виробництва концерну LEDVANCE — Downlight Led, Led Spot, Lenear Led, Surface Led, Panel Led, Outdoor Facade Spot, Outdoor Facade Edge, Outdoor Facade Lanten, Outdoor Bollard, Outdoor Surface — відомі у всьому цивілізованому світі. Ну, а тепер повернемося до власне івенту.

На самому початку вечора CEO концерну LEDVANCE Україна Олександр Вінниченко розповів гостям про історію бренду LEDVANCE, про структуру концерну та різних підрозділів компанії та про те, як фахівцями LEDVANCE була переосмислена роль освітлювальних приладів в інтер’єрі — зокрема, світлодіодних ламп та інтелектуальних систем Smart Home & Smart Building.

На завершення спікер поставив присутнім кілька запитань, і ті, хто першими правильно відповів на них, отримали декоративні лампи LEDVANCE/OSRAM.

До речі, наприкінці вечора кожен із гостей отримав невеликі подарунки від LEDVANCE Україна.

Після цього архітектор і дизайнер Наталія Мержієвська, власниця шоурумів The NEST в Одесі та Києві та організатор «Архітектурної платформи», розповіла гостям вечора про декоративне світло від деяких італійських меблевих брендів – зокрема таких, як Poltrona Frau, Gianfranco Ferre, Fendi Casa, Roberto Cavalli та Bentley.

Як правило, такі освітлювальні прилади є дизайнерськими об’єктами, оскільки в наш час більшість сучасних функціональних інтер’єрів висвітлюються за допомогою «невидимих» світильників – саме таких, які виробляє концерн LEDVANCE/OSRAM.

А оскільки, як відомо, «краще один раз побачити, ніж сто разів почути», згодом Наталія Мержієвська провела для всіх зацікавлених осіб екскурсію двома поверхами шоуруму The NEST.

А потім архітектор Олег Волосовський, засновник LOFT BURO та REwind UA розповів гостям вечора про те, як за півтора з лишком року військових дій міждисциплінарний дизайн перетворився на актуальний тренд.

Йшлося також про те, як він сам і команди фахівців компаній LOFT BURO та REwind UA використовують свої громадянські та професійні навички для того, щоб максимально задовольнити нагальні потреби нашого суспільства.

Розповів Олег також про те, як власний досвід ходіння під вітрилом став йому у нагоді, коли вони з власником школи шкіперів Андрієм Шпетним ще на початку бойових дій заснували бренд REwind, який випускає одяг та різні аксесуари для яхтсменів.

При цьому суто утилітарні предмети вони доповнили романтичними елементами, а саме фрагментами старих вітрил, що зносилися, після чого створили дві колекції: technological – для занять екстремальним яхтингом, і casual – для активного повсякденного способу життя.

Більше того: на цьому засновники бренду REwind UA не зупинилися і пішли ще далі. Вони зайняті також адаптацією технологічних костюмів, що становлять офшорну колекцію для максимального захисту українських моряків від найжорсткіших погодних умов – солоної води, штормів та вітрів.

Їхня найближча мета на сьогоднішній день полягає в тому, щоб створити 10 функціональних комплектів для тестування їх під час виходів у море в море капітанами ВМС України, а вже після цього вони планують забезпечити новою формою екіпажі всіх наших бойових судів.

Закінчив свій виступ Олег Волосовський повідомленням про те, що компанії LOFT BURO та REwind UA оголошують збір коштів на форму для ЗСУ ВМС України – планується зібрати не менше п’ятисот тисяч гривень.

Пожертву можна зробити, зайшовши на сайт Монобанку за наступним посиланням: https://send.monobank.ua/jar/2uL4xcuzmM

Номер картки Монобанку: 5375 4112 0954 7053

Ну, а тепер, як сказав наш чудовий письменник Лесь Подерв’янський, «итоги подведем».

Саме такий основний момент, як людиноцентричність, який є формотворчим принципом сталого розвитку ідеї універсального дизайну, прийнятої на озброєння компанією LOFT BURO, дозволяє людям з особливими потребами не відчувати свою відчуженість у соціумі, і повністю відповідає принципам сталого виробництва концерну LEDVANCE/OSRAM – з цим погодилися всі присутні на івенті фахівці.