«HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА»: архітектурно-дизайнерська зустріч у Києві

Игорь Коваленко | 20:38 22.11.2023 | 1448

Поспішаємо повідомити наших читачів про те, що шостого грудня поточного року в м. Київ відбудеться архітектурно-дизайнерська зустріч на тему «HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА». Організатор івента – PR-агентство GERASIMOVA AGENCY, генеральний партнер – компанія REHAU Україна, медіа-партнери – наш блог архітектури та дизайну IZBA та PRAGMATIKA.Media.

«HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА»: архітектурно-дизайнерська зустріч у Києві

«HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА»

Основними напрямками, в яких працює німецька компанія REHAU – це розробка систем будівництва та різних креативних рішень для промисловості, і в першу чергу – для меблевої промисловості та автомобільної індустрії.

Готель «Ramada Encore»

Компанія, заснована рівно три чверті століття тому, названа так на честь міста Рехау, а її штаб-квартира розташована у Швейцарії. Дочірня компанія компанії – REHAU Україна – у 2022 році очолила список «ТОП-50 найкращих українських компаній».

ЖК «RiverStone»

До її сфери діяльності на вітчизняному українському ринку входять інженерні системи, рішення для меблевої індустрії, кліматичні, вентиляційні та сантехнічні системи, а також побутова техніка та промислове охолодження.

HEY Hotel Bukovel

У портфоліо компанії REHAU багато висококласних об’єктів індустрії HoReCa, громадських закладів та житлових комплексів, серед яких – ЖК RiverStone, аутлет-містечко «Мануфактура», IQ Business Centre, міжнародна школа Zoloche, готелі Ramada Encore та Holiday Inn у Києві, міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького та HEY Hotel Bukovel.

Готель «Holiday Inn»

На зустрічі «HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА» буде порушено багато життєво важливих для нашого суспільства питань, і в тому числі — дизайн в індустрії Hospitality. Це досить складний та багатошаровий процес, мета якого полягає у створенні максимально комфортної для людей атмосфери, що визначає рівень зв’язку з іншими – рівень довіри, поваги та взаємодії. Незалежно від того, створюється дизайн закладу громадського харчування, готелю, рекреаційного комплексу чи реабілітаційного центру, йдеться про оздоблення та малі архітектурні форми у громадських просторах. Творці таких проектів своєю роботою впливають на настрій та почуття багатьох людей, бо саме цей невидимий зв’язок між людьми, втілений у навколишньому середовищі, надає відчуття щастя, свободи та безпеки незнайомим між собою людям – ось про що говоритимуть учасники зустрічі «HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА». Адже насамперед заради такого зв’язку люди відвідують громадські установи. А під час війни підхід до індустрії Hospitality набуває особливого значення, оскільки вимагає більшої уваги до потреб та запитів суспільства — адже багато хто втратив дах над головою, своє звичне місце існування, друзів та родичів, і тепер має адаптуватися на новому місці. Як велика індустрія, українські меблярі та виробники сприймають ці виклики та сприяють інтеграційним процесам суспільства у контрактному бізнесі? Що вони можуть порадити архітекторам та дизайнерам інтер’єрів з огляду на власний досвід воєнного часу? Саме про це йтиметься під час архітектурно-дизайнерської зустрічі «HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА».

У якості спікерів на зустріч «HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА» запрошені:

  • Максим Солоненко – керівник ринків збуту України, Латвії, Казахстану у напрямі інженерних систем компанії REHAU Україна.

  • Віталій Івахов – засновник компанії з виробництва меблів «100% Interior» та кавової фабрики ISLA, відомий Youtube-блогер.

  • Юрій Кайгородцев – архітектор, засновник компанії з виробництва вуличних меблів та елементів інтер’єру PLITOS та дизайн-студії in.Lab architects, розробник дизайну таких відомих брендів, як Mastercard, IQOS, Auchan та Buzzi Unicem.

Кейтеринг на архітектурно-дизайнерській зустрічі «HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА» здійснює кейтерингова компанія «FIGARO WOW Catering» – лідер вітчизняного кейтерингу, який підтримує концептуальну атмосферу заходу, а також формує культуру та стандарти кейтерингу. Компанія є п’ятиразовим володарем звання «Найкращий кейтеринг України» та лауреатом національної премії «UKRAINIAN EVENT AWARDS. Кейтеринг значних подій».

Вхід на архітектурно-дизайнерську зустріч «HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА» на запрошення. Всю інформацію, що вас цікавить, про зустріч HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА» можна отримати, перейшовши за посиланням.