Синій колір у вашому житловому просторі: позачасова чарівність синього домашнього декору

Игорь Коваленко | 13:04 13.08.2023 | 1402

Мабуть, ніхто не буде сперечатися з тим, що у сфері дизайну інтер’єру колір грає одну з головних ролей у створенні бажаної атмосфери та загального настрою простору. І в той час, як тренди в дизайні змінюють один одного, так би мовити, з другою космічною швидкістю, залишається один колір, який витримав випробування часом — синій. (Тут буде, напевно, доречно привести цитату з вірша грузинського поета Ніколоза Бараташвілі: «Цвет небесный, синий цвет, полюбил я с малых лет – он мне с детства означал синеву других начал»). Чарівність, яку вносить у наш інтер’єр синій домашній декор, високо цінується як дизайнерами, так і домовласниками за його здатність створювати атмосферу спокою, умиротворення та вишуканості. У цій нашій публікації ми хочемо продовжити тему кольору в інтер’єрі – сьогодні про те, як можна інтегрувати цей непідвладний часу синій колір у житловий простір, нам розповість Джесіка Хусто (компанія DelightFULL).

Синій колір у вашому житловому просторі: позачасова чарівність синього домашнього декору

Дизайн інтер’єру — «Архитектурная мастерская Бродян», фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Синій колір у вашому житловому просторі

— Синій колір включає в себе широкий спектр відтінків, кожен з яких має свою унікальну індивідуальність. Від безтурботних і ніжних пастельних тонів, таких, як пудрово-блакитний і блідо-блакитний, до найяскравіших, таких, як темно-синій та королівський синій – серед усього цього розмаїття обов’язково знайдеться саме той відтінок синього, який сподобається саме вам. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу м’якій і прозорій атмосфері або сміливішим рішенням, синій домашній декор пропонує вам насправді нескінченні можливості для вашого самовираження.

 

Синій колір у вітальні: прибережна елегантність

Дизайн інтер’єру – L-Studio, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Синій колір домашнього декору асоціюється з присутністю океану, що легко заспокоює, і взагалі прибережного ландшафту.

Дизайн інтер’єру – PARA studio, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Незалежно від того, чи живете ви в галасливому місті або на заміській ділянці, ви можете створити відчуття прибережної елегантності, включивши відтінки синього в інтер’єр своєї вітальні.

Дизайн інтер’єру – TAK studio, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Змішайте відтінки синього з чіткими білими акцентами, меблями з ротанга та аксесуарами у морському стилі, щоб створити позачасову та витончену прибережну естетику.

Дизайн інтер’єру – студія PLANAR, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Синій колір у спальні: спокій та безтурботність

Коли мова заходить про спальню, синій колір є ідеальним вибором для створення заспокоюючого усамітнення та повного релаксу. Світліші відтінки синього – такі, як колір морської хвилі або небесно-блакитний, – сприяють розслабленню та спокійному сну.

Дизайн інтер’єру — архітектурно-конструкторська майстерня «АС», фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Розгляньте можливість включення синього кольору в постільну білизну, драпірування чи акцентні подушки, щоб створити у вашій спальні атмосферу безтурботності та спокою.

Дизайн інтер’єру – KAKADU STUDIO, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Синій колір у дитячій кімнаті: грайливі акценти

Синій колір – це універсальний колір, який також підходить для яскравих та грайливих просторів, що робить його чудовим вибором для дитячих кімнат.

Корпусні меблі та смарт-стіна – студія DEFO, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Увімкніть синій колір у вигляді сміливих візерунків — таких, як шеврон або смуги — щоб створити візуально стимулюючу, але заспокійливу обстановку.

Дизайн інтер’єру – Олена Терентьєва, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Підкресліть простір художніми роботами у синій тематиці, плюшевими іграшками чи килимками, сприяючи розвитку уяви та творчості.

Дизайн інтер’єру – архітектурна студія ПИНиК, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Синій колір у кухні та ванній кімнаті: непідвладні часу

Дизайн інтер’єру — PARA studio, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Синій колір може вдихнути нове життя в кухню та ванну кімнату, приносячи в їхній інтер’єр відчуття вишуканості та позачасової елегантності.

Дизайн інтер’єру – Поліна Ілляшенко, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Подумайте про використання синьої мозаїчної плитки як фартуха на кухні або встановіть сині стільниці, щоб загострити на них увагу.

Дизайн інтер’єру — «Архитектурная мастерская Бродян», фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

У ванних кімнатах виберіть аксесуари синього кольору, такі, як рушники, дозатори мила або фіранки для душу, щоб створити атмосферу SPA-комплексу.

Дизайн інтер’єру – Аделіна Браганець, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Синій колір у поєднанні з іншими кольорами

Хоча синій колір може домінувати в інтер’єрі, він також чудово гармонує з цілим рядом додаткових кольорів. Щоб створити візуально привабливий контраст, поєднуйте синій із відтінками білого, кремового чи сірого. Для більш теплого відчуття поєднуйте синій із землистими тонами, наприклад, пісочно-бежевим або теплим коричневим.

Дизайн інтер’єру – Альона Нанкевіч, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Поекспериментуйте з різними поєднаннями кольорів, щоб знайти ідеальний баланс, що відповідатиме вашому особистому стилю і покращуватиме загальну естетику вашого житлового простору.

Дизайн інтер’єру – арт-студія KLAG , фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф