Бізнес – форум у Києві «Відновлення країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та будівельників»: як взяти участь в івенті

Игорь Коваленко | 16:16 10.08.2023 | 1170

Якийсь час тому ми вже повідомляли нашим читачам про те, що 5 – 6 жовтня цього року у Києві у КВЦ «Парковий» відбудеться вже другий архітектурно-будівельний Бізнес – форум на тему «Відновлення країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та будівельників». Станом на сьогоднішній день наш блог має набагато повнішу інформацію про те, як саме проходитиме II Бізнес-форум – саме про це йтиметься в цій публікації.

Бізнес – форум у Києві «Відновлення країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та будівельників»: як взяти участь в івенті

Бізнес — форум у Києві

Для початку нагадаємо, що II Бізнес-форум організований медіа-холдингом DMNTR | «Дім та Інтер’єр» та Конфедерацією будівельників України. Інформаційно підтримує II Бізнес-форум наш блог архітектури та дизайну IZBA. На Бізнес-форум запрошуються, зокрема, бізнес-лідери, девелопери, забудовники та архітектори, для яких участь у заході, сподіваємось, виявиться вельми корисною . Адже ІІ Бізнес-форум – це вісім із лишком тисяч відвідувачів, сто двадцять стендів учасників та сто спікерів, які візьмуть участь у десяти панельних дискусіях на двох поверхах КВЦ Парковий. Тож не впустіть можливості ознайомитися з новими розробками та послугами у галузі архітектури та будівництва, взяти участь у будь-якій з десяти панельних дискусій та ознайомитися з найбільш актуальними темами та викликами у архітектурно-будівельній сфері разом з досвідченими експертами.

Щоб дізнатесь більше про Бізнес – форум, перейдіть за посиланням https://www.business-forum.info

Бізнес-форум пройде у двох форматах — живої зустрічі та онлайн-трансляції

В перший день, 5 жовтня, відбудеться діалог з владою — в цей день вхід на Бізнес – форум для всіх учасників вільний.

На другий день, 6 жовтня, Бізнес – форум має об’єднати лідерів архітектурно-будівельної індустрії у фаховому закритому обговоренні змін та тенденцій у цій галузі в України та у всьому світі.

В якості guest stars на Бізнес – форум запрошені:

  • Андрій Вавриш — засновник компанії «SAGA Development»

  • Ігор Гуда – засновник компанії «Креатор-Буд»

  • Сергій Пилипенко — генеральний директор ПБГ «Ковальська»

  • Марк Кестельбойм — CEO WELL- BEING CONTECH, BUDOVA

  • Анна Лаєвська — комерційна директорка компании «Інтеграл-Буд»

  • Мірослав Нізьо — архітектор і засновник «Nizio Design Internationa»l

  • Андрій Миргородський — головний архітектор проєктів компанії «Project Systems LTD»

Враховуючи масштабність івента, Бізнес – форум пройде за участю не одного, як завжди, а трьох модераторів, а саме:

  • Владислав Голдаковський – засновник компанії «Goldakowskiy Group»

  • Дмитро Васильєв — СЕО та головний архітектор компанії «Archimatika»

  • Андрій Длигач — візіонер, економіст, стратег

Щоб долучитися до Бізнес – форуму, треба перейти за посиланнями

— як партнер: https://forms.gle/i79UF5Vuup1mGdEcA

— як архітектор або дизайнер): https://forms.gle/gNDznjzQDkp8kuqH6

— як гість: https://www.business-forum.info

Отже, запрошуємо усіх на II архітектурно-будівельний Бізнес – форум «Відновлення країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та будівельників». Бізнес – форум відбудеться п’ятого – шостого жовтня 2023 року з 10-00 по 22-00 у КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 1-й – 3-й поверхи). З усіх питань звертайтеся до організаторів івенту по тел. 044-461-91-28 (медіагрупа DMNTR | «Дім та Інтер’єр») або 044-200-04-52 (Конфедерація будівельників України).