Інтер’єр – 2024: як підняти естетичний рівень житлового простору відповідно до найновіших трендів — 7 ідей від Валерії Май

Игорь Коваленко | 12:59 08.01.2024 | 1456

Нарешті настав новий, 2024 рік і, отже, є привід переглянути інтер’єр нашого житлового простору – як мінімум для того, щоб підняти наше життя на новий, більш високий рівень, оскільки на початку року особливо хочеться змін на краще. Як усім нам чудово відомо, в наш час «правлять бал» не одна і не дві, а відразу декілька ледь не взаємовиключних інтер’єрних тенденцій. Як же не загубитися в цьому морі нових інтер’єрних трендів, яким саме має бути інтер’єр – 2024? У цьому нам допоможе розібратися наш сьогоднішній експерт – вже добре знайома читачеві за попередніми публікаціями дизайнер Валерія Май.

Інтер'єр – 2024: як підняти естетичний рівень житлового простору відповідно до найновіших трендів - 7 ідей від Валерії Май

Дизайн інтер’єру – Валерія Май

Інтер’єр – 2024

— Наступний рік обіцяє стати переломним моментом, коли зміниться сама суть наших житлових приміщень – у них мирно співіснуватимуть різні тенденції, що кидають виклик умовностям і піднімають мистецтво домашнього декору на належну висоту.

Сьогодні ми трохи поговоримо про динамічний світ сучасного дизайну та з’ясуємо, яким саме буде інтер’єр – 2024, де у центрі уваги будуть чарівність ремісничої майстерності та спокій усвідомленого мінімалізму. Сьогодні ми розглянемо саме ті нові тенденції, які найбільш вплинуть на інтер’єр – 2024 та змінять наше сприйняття домашньої обстановки, відкривши нові перспективи та інноваційні підходи до переосмислення наших житлових приміщень.

Інтер’єр – 2024 – це відродження моди на вінтаж. Справа в тому, що зараз з кожним роком ностальгія по midcentury набирає обертів, і елементи вінтажного дизайну середини ХХ століття знову завойовують своє місце в сучасних інтер’єрах. Коли справа дійде до відродження вінтажу, розгляньте сміливі геометричні візерунки, ретро-меблі та райдужний спектр кольорів. Вся річ у тому, щоб надати вашому простору ностальгійної чарівності і створити в ній гостинну атмосферу.

Дизайн інтер’єру – Валерія Май

Інтер’єр – 2024 – це глобальний фьюжн. Змішування різних стилів дозволяє використати всю різноманітність та красу міжкультурних впливів, черпаючи натхнення з культур усього світу.

Дизайн інтер’єру – Олена Карпенко, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Інтер’єр – 2024 – це щось на кшталт масштабного гобелену, що складається з текстур, візерунків та артефактів, зібраних у всьому світі. Вся справа у створенні еклектичної атмосфери подорожей, яка розповідає історію ваших подорожей країнами та континентами.

Дизайн інтер’єру – Ірина Бойко, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Інтер’єр – 2024 – це справжня феєрія максималізму. Максималістична тенденція заохочує сміливі експерименти з візерунками, кольорами та текстурами.

Дизайн інтер’єру – Денис Кутняхов, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Розгляньте яскраве поєднання найрозкішніших тканин, екстравагантних творів мистецтва і вибух контрастних кольорів – адже йдеться про створення яскравих, розкішних просторів, що захоплюють уяву.

Дизайн інтер’єру – Денис Кутняхов, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Інтер’єр – 2024 – це активне використання в інтер’єрі предметів декору hand made: ручна робота та ремісничі вироби, можна сказати, стоятимуть на чолі кута.

Дизайн інтер’єру – Альона Буссо, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

У цьому році відродиться популярність продуктів традиційних видів ремесла – таких, як текстиль ручної роботи, кераміка та зроблені на замовлення меблі. Ці унікальні предмети додадуть характеру та відчуття особистих зв’язків атмосфері вашого будинку.

Дизайн інтер’єру – Альона Буссо, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Інтер’єр – 2024 – це усвідомлений мінімалізм, який, на відміну від максималізму, наголошує на простоті та функціональності інтер’єру. У поточному році житловий простір слід ретельно курирувати, приділяючи особливу увагу його максимальному розхламленню та вибору тільки тих предметів, які будуть служити не лише формі, а й функціям.

Дизайн інтер’єру – Борис Баяновський, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Ця тенденція визначить використання нейтральної колірної палітри, чистих ліній та багатофункціональних меблів, що призведе до створення безтурботного та лаконічного середовища, яке сприятиме відчуттю спокою та благополуччя.

Дизайн інтер’єру – Борис Баяновський, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Інтер’єр – 2024 – це ключова роль предметів мистецтва у його дизайні, які вийдуть за рамки простих прикрас та стануть невід’ємною частиною житлового простору.

Дизайн інтер’єру – Jasоn Uljee, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Можливе використання стін у стилі в стилі арт-галереї, творів мистецтва, виконаних на замовлення, і навіть зроблених на ваше замовлення арт-інсталяцій, які зможуть висловити вашу індивідуальність та художні уподобання. Мистецтво більше не обмежується рамками полотен, а пронизує весь житловий простір.

Дизайн інтер’єру – Jasоn Uljee, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

І, нарешті, інтер’єр – 2024 – це справжнє торжество біофільного дизайну. Перенесення елементів природи з відкритих просторів у житлове приміщення – це тенденція, яка визначає інтер’єр – 2024.

Дизайн інтер’єру – Олена Дорошенко, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф

Біофільний дизайн, який фокусується на включенні природи до нашого житлового простору, процвітатиме і в майбутньому. Подумайте про пишні внутрішні сади, живі стіни і безліч рослин, які оживлять ваш простір. Це цілісний підхід, який сприяє нашому благополуччю та підкреслює нерозривний зв’язок людини зі світом природи.

Дизайн інтер’єру – Яна Ковалевська-Бродян, Петро Сомило, фото інтер’єру – Татьяна Коваленко интерьерный фотограф