American Sky від студії Arhidiza: консенсус між чоловіком і дружиною у вигляді американської класики

Игорь Коваленко | 19:48 08.05.2024 | 950

Продовжуємо знайомити наших читачів із найбільш цікавими (звісно, на наш погляд – прим. ред.) проектами, що були  подані на розгляд журі конкурсу «Інтер’єр року – 2024». Як ви, без усяких сумнівів, пам’ятаєте, цей конкурс, який обіцяє – як, власне, і завжди — стати одною з найяскравіших подій в сфері вітчизняного дизайну, організовано медіа-холдінгом  DMNTR / «Дім та Інтер’єр», а інформаційним партнером конкурсу традиційно виступає наш блог архітектури та дизайну IZBA. Користучись нагодою, хочемо нагадати всім зацікавленим особам, що роботи на конкурс приймаються до 15 травня включно, тож у них вже залишається не дуже багать часу для того, щоб завершити реалізацію своїх проектів та замовити їх фотосесію, наприклад, Інтер’єрний фотограф Тетяна Коваленко. Ну, а тепер ми представляємо вам проект квартири під кодовою назвою American Sky, який виконала архітектор Оксана Кононенко (архітектурна студія Arhidiza). Проект бере участь у конкурсі в номінації «Інтер’єр квартири від 50 до 100 кв. м.» — отже, надаємо слово автору проекту.

American Sky від студії Arhidiza: консенсус між чоловіком і дружиною у вигляді американської класики

American Sky від студії студія Arhidiza

— Що буде, якщо любов до сучасного мінімалізму і сентиментальної класики стикнуться в одному інтер’єрі?

Проєкт American Sky — яскравий приклад того, як можуть поєднатись в одному проєкті такі контрастні вподобання.

Це квартира для подружжя. Чоловік — любитель скла та бетону, а дружина — прихильниця радше м’яких традиційних стилів.

Врешті замовники  дійшли консенсусу у вигляді американської класики — стилю затишного й вишуканого, втім, гармонійно вивіреного з точки зору композиції – так і з’явилася ця квартира.

Загалом увесь проєкт American Sky побудований на стилістичних компромісах і використанні акцентів, що врівноважують одне одного.

Квартира American Sky має декілька основних приміщень: простора вітальня, кухня, мастер-спальня, робочий кабінет і, власне, санвузли — один в мастер-зоні і один гостьовий.

В кожному інтер’єрі є рішення в традиційному тоні, що додають атмосфері приміщень American Sky затишку.

Та всі вони втілені в тандемі з більш стриманими елементами дизайну – так у квартирі  American Sky ми бачимо стилістичний мікс м’яких меблів, а також спокійну прохолодну гаму з провідним відтінком небесної блакиті.

Ну, і на закінчення – ще декільки інформації для любителів техніічних подробиць.

Квартира American Sky, дизайн якої завершено і 2021 році, знаходиться в Харкові, площа квартири дорівнює 100 кв. м.