Pixel – нова колекція меблів від Boca do Lobo: ексклюзивний дизайн, майстерність, гра кольрів та піксельна графіка

Игорь Коваленко | 17:57 20.08.2023 | 1451

Слово «піксель» (або, англійською, pixel) з’явилося в нашому лексиконі не так давно – якщо можна так висловитися, в епоху загальної комп’ютеризації – і досить швидко стало надзвичайно популярним (досить згадати, що ім’я Піксель деякі люди навіть давали своїм домашнім вихованцям – прим. ред.). Вже зовсім недавно в Таїланді був побудований так званий «хмарочос з вирізаними пікселями» Maha Nakhon – 77-поверхова будівля заввишки 314 м, друга за висотою в Таїланді – загалом, як сказано в стародавньому канонічному тексті, «на початку було слово». А дизайнери португальського бренду Boca do Lobo пішли ще далі і створили цілу колекцію ексклюзивних «піксельних» меблів, які так і назвали – Pixel. Саме з нею ми хочемо сьогодні познайомити наших читачів.

Pixel – нова колекція меблів від Boca do Lobo: ексклюзивний дизайн, майстерність, гра кольрів та піксельна графіка

Pixel – нова колекція меблів від Boca do Lobo

Грунтуючись на ідеї злиття кількох різних матеріалів воєдино, португальські дизайнери створили новаторську ідею дизайну меблів. Ці меблі виглядають, треба сказати, більш ніж креативно і дуже незвично, але при цьому надзвичайно привабливо і естетічно. Саме це і вирішили зробити талановиті дизайнери та майстри Boca do Lobo: оригінальні предмети меблів, що надихають.

Шафа з анодованими золотими ніжками Pixel

Ця шафа є, безсумнівно, домінуючим елементом колекції Pixel, який зможе внести в будь-яку вітальню або столову атмосферу невимушеності та веселощів. Шафа встановлює свої правила, і наша уява бере участь у цій подорожі кольорів, розсіяних по стінах.

Кожен піксельний фрагмент тут – це мікросвіт, а з’єднані разом на площинах шафи, вони створюють, якщо продовжувати порівняння, макрокосм, чарівності якого чинити опір просто неможливо. Шафа з анодованими золотими ніжками – справжній шедевр сучасного меблевого мистецтва.

Шафа Pixel з горіхового дерева

Створена з увагою до найдрібніших деталей, шафа з горіхового дерева є гармонійним поєднанням дорогих розкішних матеріалів і гладких полірованих металевих елементів.

Ця розкішна шафа перевершує всі очікування — від неї просто захоплює дух. Цей шедевр привертає увагу в будь-якому приміщенні, де він відразу стає візуальною домінантою завдяки чарівному піксельному візерунку з горіхового дерева і золотим ніжкам.

Зелена кабінетна шафа Pixel

Шафа з анодованими золотими ніжками – це справжній шедевр, квінтесенція розкоші.

Вона поєднує позачасовий дизайн та чарівність сучасного стилю, що зробить його центральним елементом будь-якого вишуканого інтер’єру.

Барна шафа Pixel

Елегантна барна шафа покрита 1090 маленькими порцеляновими трикутниками, 741 з яких розписані вручну дизайнерами компанії Vista Alegre.

На дорогоцінні квіткові та барвисті деталі у відтінках синього, рожевого, жовтого та зеленого пішло 500 годин роботи наймайстерніших майстрів.

Буфетна шафа Pixel

Цей буфет втілює у собі креативність та майстерність своїх творців.

 

Багато традиційних методів меблевого виробництва було застосовано для створення цього авангардного та автентичного предмета меблів, який ідеально вписується в епоху цифрових технологій.

Анодована шафа Pixel

Ця анодована шафа, міцна і довговічна, була виготовлена вручну з кращих матеріалів.

Дизайн її дуже функціональний і вражає витонченою єстетечністю.

Тумба Pixel

Ця тумба, яка, власне, і завершує колекцію, піднімає рівень віртуальної гри до максимуму. Її дизайн не тільки вражає, а й створює унікальну атмосферу в будь-якому приміщенні – веселу, грайливу, безтурботну та надихаючу.

Власне, це можна сказати про будь-який предмет колекції – завдяки поєднанню ексклюзивного дизайну та майстерності, гри кольорів та піксельної графіки дизайнерам Boca do Lobo вдалося створити справжні шедеври.

Джерело — bocadolobo.com