Проектний семінар в Archiclub showroom: обсудження відродження Маріуполя в рамках проекту «Mariupol Reborn»

Игорь Коваленко | 17:45 24.08.2023 | 1566

Поспішаємо повідомити наших читачів про то, що 21 та 22 серпня у просторі Archiclub showroom в рамках проекту «Mariupol Reborn» відбувся проєктний семінар — перший з проєктних семінарів, мета яких полягає в об’єднанні різних архітектурних візій розвитку міста Маріуполь після деокупації. Усі проєкти відродження Маріуполя  будуть представлені на великій панелі, яка відбудеться 6 жовтня у рамках II архітектурно – будівельного Бізнес-форуму у КВЦ «Парковий» у Києві. Проєктний семінар – як, власно, і Бізнес-форум – був організований медіа- групою DMNTR | «Дім та інтер’єр», інформаційний партнер обох заходів – наш блог архітектури та дизайну IZBA.

Проектний семінар в Archiclub showroom: обсудження відродження Маріуполя в рамках проекту «Mariupol Reborn»

Проектний семінар в Archiclub showroom

Перший проєктний семінар пройшов, за численними відгуками гостей семінару, з великим успіхом, і його, без перебільшення, цілком можна назвати історичною подією. Свої візії відбудови Маріуполя представили чотири архітектурні студії, а саме — Rozkvit, BIG CITY LAB, Мрія та студія Віктора Зотова. Проєктний семінар відбувався як в онлайн -, так і в офлайн-форматі.

Засновник медіа — групи DMNTR | «Дім та інтер’єр» Ігор Парубський

Проєктний семінар почався з виступів спікерів, у якості яких виступили:

— Альбертас Томашаускас

— Наталія Кондель-Пермінова

— Сергій Захаров

— Олексій Травінчев

— Олександр Марчук

— Валентина Шулімборська

— Дмитро Гурін

— Олена Пітірімова

— Анна Марія Алтухова

— Вікторія Тітова

— Аліса Олександрова

Далі у проектний семінар із своїми думками про відродження Маріуполя  в онлайн-форматі долились: Сергій Родіонов, Яна Бучацька, Фулко Трефферс, Ель Винокур, Микола Tрюков та Анна Камишан

Модерувати проектний семінар були запрошені Влад Голдаковський та Ольга Сухомлин

Проектний семінар дозволив розглянути такі важливі питання, як проблеми містян, основні цінності для співпраці з жителями, вплив архітекторів на соціальну стійкість, розвиток освітніх просторів, бачення майбутніх освітніх зон, підходи до роботи з публічними місцями, взаємодія з містянами щодо меморіалізації міста і, нарешті, враження та висновки від обговорення. Проектний семінар показав, що усі архітектурні команди єдині у свому бажанні знайти найкраще рішення для Маріуполя та його мешканців. Як ми вже казали, усі проєкти, які були представлені на проектний семинар, будуть показані на великій панелі, яка відбудеться 06.10 / з 12:00 до 15:00 в рамках Бізнес – форуму «Відновлення країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та будівельників».