WindowLV – нове віртуальне вікно: вид на захід сонця у дельті Амазонки з вікон звичайної міської квартири

Игорь Коваленко | 16:27 01.11.2023 | 1145

Купуючи собі нову квартиру, ви, в принципі, можете облаштувати її в повній відповідності до найновіших світових трендів у дизайні інтер’єру – все залежить тільки від ваших смаків, естетичних уподобань і, природно, від вашого бюджету. За наявності необмежених фінансових можливостей ви зможете придбати меблі та предмети декору в самому фешенебельному бутіку, а проект дизайну інтер’єру замовити найвідомішому інтер’єрному дизайнеру. Зовсім не така справа з видом з вікна — незважаючи на те, що будівництво ЖК преміум-класу йде в наших містах, що називається, повним ходом — а може, навпаки, саме тому, — вид з вікон найдорожчої квартири в сучасному мегаполісі досить часто залишає бажати кращого. І ось нещодавно компанія LiquidView запропонувала чудовий вихід із цього положення, представивши свій новий продукт – віртуальне вікно WindowLV.

WindowLV – нове віртуальне вікно: вид на захід сонця у дельті Амазонки з вікон звичайної міської квартири

WindowLV – нове віртуальне вікно

Нещодавно віртуальне вікно WindowLV справило на виставці InfoComm, без перебільшення, справжній фурор, а на виставці CEDIA Expo WindowLV було визнано одним із найінноваційних продуктів. Справа в тому, що віртуальне вікно WindowLV здатне перетворити будь-яке приміщення будь-якої квартири в кімнату з чудовим виглядом.

Як стверджують представники компанії, архітектори, дизайнери інтер’єрів та самі власники квартир зможуть тепер не лише замінювати погані краєвиди на вражаючі, а й просто додавати вікна до тих приміщень, де їх раніше зовсім не було.

«Як і багатьом з нас, мені доводилося жити в будинках і працювати в офісах з жахливим видом з вікна або зовсім без виду, — говорить генеральний директор компанії LiquidView Мітч Брафф. – Прагнення покращити життя людей шляхом надання їм розкішних видів із вікон стало каталізатором для запуску WindowLV у серійне виробництво, і тепер наші віртуальні вікна буквально перетворюють кімнати».

Представники компанії відзначають, що всі декорації, включені до каталогу WindowLV, знімаються кінематографістами рівня National Geographic за допомогою кінокамер для художніх фільмів протягом 24 годин і записуються в розкішній роздільній здатності 8,6 K. Це дозволяє синхронізувати вигляд за вікном з тим часом, коли він використовується.

Наприклад, якщо власник нью-йоркської квартири, де встановлені WindowLV, хоче дивитися, як заходить сонце, скажімо, у дельті Амазонки, реальний і віртуальний заходи сонця зможуть збігатися за часом.

Професійні оператори подорожують світом і складають вражаючу бібліотеку видів для каталогу віртуальних вікон WindowLV, знімаючи наймальовничіші куточки природи.

Кожне вікно поставляється з готовим настановним комплектом, високоякісним комерційним дисплеєм та можливістю доступу до бібліотеки контенту LiquidView, доступної за передплатою. Настановний комплект, слід зазначити, був розроблений компанією Leon Speakers, що має більш ніж десятирічний досвід розробки інноваційних рамок для дисплеїв.

«Я вважаю, що віртуальне вікно WindowLV від LiquidView – це революційне рішення, яке зможе повністю змінити ваше сприйняття свого житлового простору», – каже Ной Каплан, засновник та президент компанії Leon Speakers. — WindowLV потенційно може вирішити одну з найбільших проблем, з якими стикаються архітектори та дизайнери. Уявіть собі, що ви зможете спостерігати зі своєї квартири будь-який куточок земної кулі – це справді приголомшливо».

Фахівці компанії Leon Speakers брали участь у процесі проектування WindowLV разом з командою LiquidView, до якої входили архітектори й дизайнери інтер’єрів, та спеціалістами компанії IDEO.

— Ми вже багато років працюємо з Leon Speakers у рамках різних проектів Media Decor, і для нас було абсолютно природним залучити їх до участі у створенні WindowLV. Ми задоволені нашою спільною роботою та із задоволенням представляємо наші віртуальні вікна світу, – каже генеральний директор компанії LiquidView Мітч Брафф.