DOLYNA – гостьовий будинок від balbek bureau: з найцікавіших проектів, надісланих на розгляд журі конкурсу INTERIORGODA

Игорь Коваленко | 12:47 06.09.2023 | 1444

Продовжуємо знайомити наших читачів із найцікавішими (зрозуміло, на наш суб’єктивний погляд – прим. ред.) проектами, надісланими у різний час на розгляд журі Всеукраїнського щорічного конкурсу INTERIORGODA. Цього року конкурс, як завжди, обіцяє стати одним із найзнакових івентів вітчизняного дизайну – і не лише вітчизняного, оскільки фінал конкурсу пройде у Варшаві спільно з фіналом конкурсу POLAND URBAN AWARDS. Як ви, звичайно, пам’ятаєте, обидва конкурси організовані медіа-холдингом DMNTR, інформаційним партнером конкурсів традиційно виступає наш блог IZBA. До речі, роботи на конкурс прийматимуться до останніх чисел листопада (остаточну дату дедлайну буде уточнено трохи пізніше), так що у вас залишається ще більш ніж достатньо часу, для того, щоб завершити свої об’єкти та замовити їх професійну фотосесію, наприклад, Тетяна Коваленко інтер’єрний фотограф. Як подати на конкурс роботи можна дізнатися тут. Ну, а тепер – гостьовий будинок DOLYNA, проект інтер’єру якого виконали Слава Балбек, Євгенія Дубровська та Любов Мирончук (студія інтер’єрного дизайну balbek bureau).

DOLYNA – гостьовий будинок від balbek bureau: з найцікавіших проектів, надісланих на розгляд журі конкурсу INTERIORGODA

DOLYNA – гостьовий будинок від balbek bureau

Якийсь час тому до дизайнерів звернулася одна з найбільш відомих зіркових пар українського шоу-бізнесу (ми навмисне не називаємо тут прізвищ замовників, щоб, як кажуть у певних колах, «зберегти інтригу» – прим. ред.). Від дизайнерів потрібно було оформити гостьовий будинок на присадибній ділянці замовника. Роботи з будівництва будинку були вже закінчені, архітектура його була досить чіткою, так що основні зусилля дизайнери зосередили на інтер’єрі — так з’явився гостьовий будинок DOLYNA. Площа гостьового будинку DOLYNA досить невелика – лише 150 кв. м.

Студія balbek bureau добре відома своїми мініміалістичними інтер’єрами, так що інтер’єр гостьового будинку DOLYNA вийшов дуже світлим, лаконічним і разом з тим дуже і затишним.

Втім, гостьовий будинок DOLYNA за всього бажання не можна назвати моноінтер’єрним. У гостьовому будинку DOLYNA є явні алюзії на класичний стиль, розбавлений сучасними елементами та фрагментами ретро-стилю. Словом, гостьовий будинок DOLYNA — ідеальне місце для сімейного відпочинку серед друзів.

На першому поверсі гостьового будинку DOLYNA розташовані хол, компактна кухонна зона, простора вітальня та невеликий SPA-комплекс із усім необхідним. Перехід між зонами вийшов дуже плавним завдяки відсутності зайвих перегородок та однотонного декору стіни.

На підлозі – дерево теплих медових відтінків. Особисті уподобання власників гостьового будинку DOLYNA відображає затишна вітальня з каміном.

На другому – мансардному – поверсі гостьового будинку розміщено дві спальні, сезонна вбиральня (у якій, до речі, передбачений туалетний столик) та санвузол. Входи з холу до кімнат виділені темно-зеленим кольором стін та дверей. Основна спальня гостьового будинку оформлена в класичних мотивах, іншу можна віднести, швидше, до скандинавського стилю.

Вона вийшла світлою і просторою, тут використані природні матеріали, при цьому завдяки покривалу та килиму від бренду Gan Rugs ця спальня виглядає теплою і затишною. У дизайні її інтер’єра в якості основного кольору автори проєкта використали декілька вітінків пастельно-рожевого з білим, а така архітектурна особливість, як скошена стеля, підкреслена за рахунок гіпсокартонної конструкції з вбудованими місцями для зберігання речей.

На закінчення слід зазначити, що практично всі м’які та корпусні меблі в гостьовому будинку DOLYNA, а також сходи між поверхами, виготовлені українськими виробниками за ескізами авторів проекту.