Сквер Олександра Усачова: перше місто другий рік поспіль у конкурсі-голосуванні на найкращий парк/сквер Дніпра

Игорь Коваленко | 11:54 17.06.2024 | 1187

Поспішаємо повідомити нашим читачам про те, що кілька днів тому було підбито, нарешті, підсумки конкурсу-голосування на найкращий парк/сквер Дніпра 2024 року, організований департаментом парків та рекреації Дніпровської міської ради – перше місце в ньому посів Сквер Олександра Усачова. Втім, для початку потрібно зробити маленький відступ: цей конкурс важко назвати конкурсом у звичному розумінні, оскільки він не передбачав наявності офіційного журі – переможець визначався шляхом голосування на офіційній сторінці департаменту у соцмережі, у якому міг взяти участь будь-який мешканець Дніпра. Протягом місяця департамент парків та рекреації Дніпра публікував у соцмережі пости про різні міські зони відпочинку, а городяни своїми голосами могли підтримати парк чи сквер, який їм найбільше подобається. Що ж, недаремно ще давні римляни говорили: «Vox populi vox Dei» (голос народу – голос Божий – прим. ред.). В результаті, як уже було сказано, перше місце посів Сквер Олександра Усачова, який знаходиться, нагадаємо, на пр. Калнишевського — за ДК Металургів.

Сквер Олександра Усачова: перше місто другий рік поспіль у конкурсі-голосуванні на найкращий парк/сквер Дніпра

Сквер Олександра Усачова

Конкурс цей, слід зазначити, проводиться вже другий рік поспіль. Цього року у конкурсі брали участь чотирнадцять парків, скверів та зелених зон Дніпра. Як і минулого року, найкращою зоною відпочинку Дніпра з величезним відривом від конкурентів був визнаний Сквер Олександра Усачова – він отримав трохи менше, ніж 2200 голосів. На другому місці – молодіжний парк «Новокодацький» (трохи більше 400 голосів), на третьому – сквер Металургів (300 із лишком голосів).

Що ж, треба зазначити, що Сквер Олександра Усачова посів перше місце цілком заслужено. Сквер Олександра Усачова — це прекрасне місце для відпочинку та насолоди природою, розташоване у лівобережній частині міста Дніпро. При цьому Сквер Олександра Усачова — не тільки популярний туристичний об’єкт: багато різноманітних джерел стверджують, що він займає одне з перших місць у short list найцікавіших місць Дніпра. Він вважається унікальним закладом, що поєднує у собі елементи парку та пункту визначення та зачаровує своїми краєвидами та атмосферою.

Сквер Олександра Усачова вражає своєю неймовірною красою та оновленим  дизайном. Його площа досить велика  і складається з багатьох зон, які пропонують відвідувачам  різноманітні розваги та локації для відпочинку.

Сквер Олександра Усачова за правом пишається своїми численними квітковими клумбами з великим розмаїттям рідкісних рослин, які заворожують  своєю красою та ароматами. Тут можна зустріти статуї відомих літераторів та митців, що створюють у  сквері особливу атмосферу та додають йому культурного шарму.

Для любителів активного відпочинку Сквер Олександра Усачова облаштований спеціальними велосипедними та пішохідними доріжками, по яких вони зможуть прогулятися та досхочу насолодитися природою. Також тут є дитячий майданчик з сучасними атракціонами, які подарують дітлахам максимально веселий та цікавий відпочинок.

Окрім цього, сквер облаштований площадками для пікніків та барбекю. Тут ви можете насолодитися смачними стравами на свіжому повітрі, насиченому запахом квітів, зелені та ароматного диму з мангалу.

Отже, Сквер Олександра Усачова — це мальовниче місце, де ви зможете ледь не в центрі сучасного мегаполіса відчути  красу природи, провести час з родиною та друзями і набратися позитивних емоцій, перебуваючи в аурі культури та мистецтва. Тож запрошуємо вас відвідати цей унікальний заклад та отримати незабутні враження.