«Метроном» у Chicago Central House: Дню архітектури України та призерам конкурсу «Творець Року» присв’ячується

Игорь Коваленко | 17:56 12.06.2024 | 1163

Поспішаємо повідомити нашим читачам про те, що 20 червня цього року У Києві відбудеться архітектурно-дизайнерський івент у рамках проекту «Метроном», присвячений Дню архітектури України. Темою івента на цей раз обрано: «Призери Головної архітектурної премії Творець Року ». Організатор проекту -медіа-холдінг DMNTR | «Дім та Інтер’єр», інформаційний партнер – блог дизайну і архітектури IZBA/

«Метроном» у Chicago Central House: Дню архітектури України та призерам конкурсу «Творець Року» присв’ячується

«Метроном» у Chicago Central House

Цього разу на «Метроном» у якості спікерів запрошені:

Олексій Образцов, засновник та головний архітектор ArchObraz – перше місто у номінації «Реновація, реконструкція, ревіталізація (релізована)»

Анна Іскіердо, креативна директорка архітектурного бюро AIMM – третє місце в номінації «Майбутнім поколінням», перше місце в номінації «Архітектура комерційних об’єктів (реалізована)», третє місце в номінації «Архітектура освітніх об’єктів (нереалізована)»

Ольга Клейтман, архітекторка, засновниця СБМ студії – перші місця у номінаціях «Ландшафтна архітектура (нереалізована) та «Реновація, реконструкція, ревіталізація (нереалізоване)»

Дмитро Аранчій, засновник студії Aranchii Architects – перше місце в номінації «Архітектура комерційних об’єктів (нереалізована)»

Сергій Філімонов та Наталія Каширіна, архітектори,засновники архітектурного бюро Filimonov & Kashirina architects – перше місце у номінації «Проєкт міського планування (нереалізований)», друге місце у номінації «Ландшафтна архітектура (реалізована)», третє місце у номінації «Архітектура житла (нереалізована)»

Роберт Митричко, архітектор та співзасновник компанії Mytrychko Syma – третє місце у номінації «Архітектура житла (реалізована)»

Роман Дерпа, архітектор – друге місце у номінації  «Реновація, реконструкція, ревіталізація (нереалізоване)»

Максим Круподер, архітектор, засновник студії Кrupоdеr Architects – перше місце у номінації «Реставрація культурно-історичної спадщини України (нереалізоване)»

Сергій Бобак, засновник та архітектор Bobak Design – третє місто у номінації  «Архітектура комерційних об’єктів (нереалізована)»

У якості guest star на «Метроном» запрошено Володимира Висоцького —  експерта-консультанта з питань доступності побудованого середовища, співзасновника студії універсального дизайну ORFO.

Кожен зі спікерів виступить з презентацією проектів, що отримали призові місця у конкурсі. Вони поділяться з гостями «Метроном» цікавими нюансами своєї роботи, відкриють закулісся створення та реалізації проектів.

«Метроном» — беззаперечна можливість для архітекторів та дизайнерів  зустрітися з талановитими творцями та відкрити нові перспективи для свого розвитку.

Отже, «Метроном» відбудеться 20 червня 2024 року, з 16:00 до 21:00 у Chicago Central House за адресою м. Київ, вул. Антоновича (Горького), 44.

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з організаторами за тел. +380444619128, а щоб зареєструватись для участі у «Метроном», перейдіть за посиланням – отже, до зустрічі на івенті.