METRONOME у «BANKHOTEL»: Активізація розбудови та підвищення вимог до якості матеріалів

Игорь Коваленко | 16:18 17.03.2024 | 1262

Незважаючи на те, що наша країна вже третій рік перебуває в стані непримиренної кривавої війни з найжорстокішим агресором, наш народ, тим не менш, намагається не втрачати бадьорості духу, живучи під девізом «business as usual». Дизайнери інтер’єрів проектують інтер’єри будинків і квартир, архітектори працюють над проектами нових житлових комплексів, будівельники ці житлові комплекси зводять, інтер’єрні фотографи проводять фотосесії різноманітних об’єктів, профільні видання публікують їх на своїх сторінках, а деякі з них ще й регулярно проводять в Україні і навіть за кордоном різноманітні івенти для дизайнерів та архітекторів – як, наприклад, наші старовинні партнери, медіа-група DMNTR | Будинок та інтер’єр. Так, зовсім недавно у м. Києві з великим успіхом пройшов черговий архітектурно-дизайнерський івент у рамках проекту METRONOME, — «iSaloni – 2024. Новинки», — про який ми вже розповідали нашим читачам. І ось тепер двадцять восьмого березня цього року у м. Львів, у готелі «BANKHOTEL», в рамках того ж проекту METRONOME відбудеться наступний івент для архітекторів, тема якого сформульована як «Активізація розбудови: підвищення вимог до якості матеріалів».

METRONOME у «BANKHOTEL»: Активізація розбудови та підвищення вимог до якості матеріалів

METRONOME у «BANKHOTEL»

Організаторами цього METRONOME, окрім медіа-групи DMNTR | Будинок та інтер’єр, виступлять такі компанії, як Arbofari, UNILIN та Quick-Step, інформаційний партнер METRONOME – наш блог архітектури та дизайну IZBA.

Головною подією івенту буде дискусійна панель, яка стане  місцем зустрічі провідних українських архітекторів — вони поділяться своїм досвідом та знаннями щодо потреби підвищення вимог до якості матеріалів під час активної розбудови.

У якості спікерів на METRONOME запрошені:

  • Антон Коломєйцев — головний архітектор Львова

  • Андрій Павлів — генеральний директор та засновник архітектурного офісу ZELEMIN
  • Юліан Чаплінський — архітектор, урбаніст, єкс — головний архітектор Львова (2015-2019)

  • Олег Боршовський — начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор Ужгорода

  • Роман Романець — співзасновник компанії «AVR Development»

  • Андрій Ігнатюк — архітектурно-проектна компанія «5F studio»

  • Тарас Михаліха – компанія «MYKS architects»

Щоб взяти участь в METRONOME, вам треба зареєструватися, для чого слід перейти за посиланням https://forms.gle/G6WnVJmbF7tHEbPc8

Отже, METRONOME відбудеться 28 березня цього року, від 17:00 до 21:00 в готелі «BANKHOTEL» (вул. Листопадового Чину, 8, м. Львів)

Усю потрібну вам інформацію про івент ви зможете отримати по тел: +380 67 224 11 91