Maison&Objet – 2024, або технологічний рай майбутнього: виставка дизайну та декору в Парижі – тридцять років на піку популярності

Игорь Коваленко | 18:07 14.01.2024 | 1687

Хочемо нагадати нашим читачам та всім зацікавленим особам про те, що за кілька днів у Парижі відкривається всесвітньо відома виставка дизайну та домашнього декору Maison&Objet – 2024 – або, інакше кажучи, Паризький салон. Виставка Maison&Objet – 2024 буде працювати з вісімнадцятого по двадцять друге січня 2024 року, тож, як то кажуть, ласкаво просимо – чи, як кажуть господарі виставки, bienvenue.

Maison&Objet – 2024, або технологічний рай майбутнього: виставка дизайну та декору в Парижі – тридцять років на піку популярності

Maison&Objet – 2024

Виставку цілком можна назвати ювілейною, оскільки цього року ця, мабуть, найвідоміша та найелегантніша виставка у світі святкує своє тридцятиріччя. Ось уже протягом тридцяти років двічі на рік Паризький салон збирає у своїх павільйонах тисячі експонентів та десятки тисяч відвідувачів практично з усіх континентів – окрім хіба що Антарктиди.

Виставка Maison&Objet – 2024 – це 30-річчя французької (і не тільки, звичайно) майстерності у сфері домашнього декору, дизайну та способу життя. З цієї нагоди Maison&Objet – 2024 запрошує своїх гостей у захоплюючу подорож до оновленого майбутнього (звідси й назва — «TECH EDEN»), яке в її інтерпретації виглядає – не побоїмося цього слова – просто чарівним.

Сама антитеза у назві «TECH EDEN» (у перекладі з французької «техно(логічний) рай» — прим. ред.) звучить як виклик, тому тема майбутнього – а саме, технології майбутнього, що гармонійно співіснують  з природою і відображуються  в архітектурних інтер’єрах, футуристичному декорі і палітрі нових фарб, — буде обговорюватися протягом усього поточного року на паризькому ярмарку, в різних виставкових залах міста і на торговому майданчику MOM. Тема буде розкрита у трьох сферах, які традиційно близькі Maison&Objet – 2024, як і всім попереднім виставкам – це внутрішня архітектура, роздрібна торгівля та гостинність. Продовжуючи тему минулорічної виставки, яка звучала як «НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ!», «TECH EDEN» покликаний передати відчуття нестримного оптимізму через форму і колір, фокусуючись цього разу на футуристичній біофілії – принципово новому світі благополуччя.

«Maison&Objet — 2024 більш ніж будь-коли уважна до своїх клієнтів та їх потреб. Ми позиціонуємо себе у центрі ключових завдань як зараз, так і в майбутньому, поєднуючи креативність, інновації та екологічну відповідальність. Наша мета — проілюструвати всі можливості у сферах домашнього декору, дизайну та способу життя та активно підтримати їх розвиток. Це позначилося як програми заходів Maison&Objet – 2024.

Слід зазначити такі нововведення, як інноваційний проект «Дизайнер року», розробка програми «Що нового?», простір, що дає конкретні відповіді на проблеми роздрібної торгівлі, і «Лабораторія гостинності», яка втілює унікальне перспективне бачення гібридизації готелів та інших гостьових апартаментів», — говорить Мелані Лерой, керуючий директор Maison&Objet — 2024.

Поряд із всесвітньо відомими брендами відвідувачі Maison&Objet – 2024 зможуть познайомитися із найцікавішими новинками від українських дизайнерів. Ось уже шостий рік поспіль колективний стенд наших дизайнерів «Ukrainian Design Brands» представляє на виставці найцікавіші об’єкти сучасного українського дизайну. Організація українського стенду на Maison&Objet — 2024 здійснюється за підтримки Програми з конкурентної економіки в Україні USAID.

На цьому стенді будуть представлені нові колекції від восьми українських компаній – dobro, DONNA, FURN OBJECT, kint, llab. дизайн, студія РУДА, БЕРІ КАНАРКУ та УУ. Треба додати, що експозиційний простір цього стенду спроектувала відома українська дизайнерка Оксана Шумелда (студія дизайну і архітектури O.M.Shumelda).

Більш детально познайомитись з компаніями – учасниками, а також придбати квиток на Maison&Objet – 2024, ви зможете, перейшовши за посиланням. Ми ж, зі свого боку, бажаємо всім учасникам Maison&Objet – 2024 успіху, а особливо, звичайно, нашим українським дизайнерам – як то кажуть, хай щастить.

Джерело — www.covethouse.eu