Енергетика України у процесі відбудови: тематична виставка Green Expo та форум Green Energy Forum у ВЦ «Akko International»

Игорь Коваленко | 15:10 31.03.2024 | 526

Поспішаємо повідомити наших читачів про те, що 23 – 24 травня у Київському Виставковому центрі «Akko International» (пр. Берестейський, 40-Б) пройде тематична виставка Green Expo, а в рамках виставки – форум Green Energy Forum. Івенти організовані компанією Euroindex, інформаційний партнер – наш блог дизайну та архітектури IZBA. Темою ж обох івентів стане українська енергетика, чи, точніше, українська альтернативна енергетика  – зрештою, про все по порядку.

Енергетика України у процесі відбудови: тематична виставка Green Expo та форум Green Energy Forum у ВЦ «Akko International»

Енергетика України у процесі відбудови

Виклики, перед якими сьогодні постає українське суспільство, потребують ефективних та зважених рішень як з боку держави так і зі сторони бізнес – спільноти. Адже саме взаємодія та співпраця влади та бізнесу, науки та промислових підприємств, фінансових інституцій та міжнародних донорів надасть можливість для розбудови економічного  розвитку України, сприятиме створенню сприятливого інвестиційного клімату країни та зростання добробуту громадян нашої держави – і вітчизняна єнергетика тут посідає далеко не останнє місце.

Енергетика України у процесі відбудови потребує радикальних змін та повного втілення євроінтеграційних реформ. Тож, незважаючи на всі виклики та труднощі, ми плануємо майбутній розвиток – єнергетика України, вся ії енергетична система має бути повністю трансформована.

Ця трансформація передбачатиме зменшення енергетичної бідності та підвищення енергетичної безпеки – енергетика має забезпечити доходження єнергії до кожного із споживачів без перебоїв. Застосування інноваційних рішень та технологічних можливостей дозволить максимально інтегруватися до Європейського співтовариства на засадах сталого розвитку  з урахуванням Європейського зеленого курсу.

І ось тепер, продовжуючи серію тематичних заходів, спрямованих на відкритий діалог та демонстрацію сучасних рішень та технологій щодо відбудови енергетичної інфраструктури України, організатори івентів анонсують  проведення тематичної виставки Green Expo та форуму Green Energy Forum – темою їх, як було сказано вище, є альтернативна українська енергетика.

Виставка Green Expo охоплює ряд тематичних напрямків, серед яких:

— сонячна енергетика

— вітроенергетика

— комплектуючі та обладнання інфраструктури альтернативних та розподілених джерел енергії

— смарт-системи та мікромережі, інновації у розподіленні, використанні та зберіганні енергії

— теплоенергетика та біопаливо

— EcoTown та енергоощадні технології

Форум Green Energy Forum присвячений питанням розвитку енергетичного сектору – таким, як відновлювана енергетика, альтернативна енергетика https://izba-ua.com/novosti/efektivni-rishennya-dlya-vidnovlennya/ та енергоефективність, – і на ньому будуть розглянуті три питання, а саме:

— зелене відновлення, як основа майбутньої стратегії повоєнної відбудови

— енергонезалежні регіони: потреби громад та можливості бізнесу

— Eco Smart Cities та енергоефективність

Реєстрацію можна пройти, перейшовши за посиланням    

Необхідну інформацію з питань участі можна отримати по тел. +38 (067) 375-76-37, +38 (095) 375 — 76-37 або по e-mail: 7eventg@gmail.com А дізнатися подробиці можна, перейшовши за посиланням