San Sebastian Cafe від Globarch Group: заклад у Львові — як зберегти унікальну атмосферу старовинної будівлі

Игорь Коваленко | 14:36 14.04.2024 | 1232

Продовжуємо знайомити наших читачів із роботами, що були надіслані на розгляд журі конкурсу «Інтер’єр року – 2024». Цей конкурс, нагадуємо, організований медіа – холдингом DMNTR / «Дім та Інтер’єр», а інформаційним партнером конкурсу традиційно виступає наш блог архітектури та дизайну IZBA. Користуючись нагодою, хочемо нагадати також, що, оскільки до дедлайну прийому робіт на конкурс залишається ще місяць, у вас ще більш ніж достатньо часу для того, щоб завершити реалізацію своїх проектів та здійснити їхню фотосесію за допомогою, наприклад, Интерьерный фотограф Татьяна Коваленко . Ну, а тепер ми представляємо вам проект San Sebastian Cafe, який виконали Юрій Глобчак, Євген Лучик, Дмитро Вишневський, Богдан Пришляк та Анна Жулин (компанія Globarch Group), для чого, власне, і надаємо слово членам команди.

San Sebastian Cafe від Globarch Group: заклад у Львові - як зберегти унікальну атмосферу старовинної будівлі

San Sebastian Cafe від Globarch Group

— San Sebastian Cafe – ще один заклад від Hamily Group. Назва закладу походить від міста, де свого часу була створена альтернатива американському чизкейку, – баскський чизкейк.

(Крім того, в Сан-Себастьяні проходять кілька престижних міжнародних фестивалів, у 1919 році тут відкрився перший Будинок моди Баленсіага, а більшість з тих, хто побував у Сан-Себастьяні, вважає його найкрасивішим містом Іспанії — прим. ред.)

На основі цього десерту і побудована тепла атмосфера закладу San Sebastian Cafe.

Під час перепланування та створення самого дизайну San Sebastian Cafe ми прагнули зберегти унікальну атмосферу історичного спадку.

Високі стелі, криві стіни із старою штукатуркою, а також неповторні двері – все це було враховано у проєкті інтер’єру San Sebastian Cafe.

У зв’язку з обмеженою площею приміщення San Sebastian Cafe ми використали багато зістарених дзеркал та створили фотозону з антикварними деталями.

І більш того: попри дуже невеликі розміри закладу нам вдалося розмістити тут 24 посадкових місця в двох залах. Ми зберегли автентичні двері та вікна, а більшість меблів для San Sebastian Cafe була знайдена на антикварних ринках та відновлена. Крім того, ми використали виготовлену індивідуально за старовинною технологією плітку, що формою малюнка нагадує чизкейк.

Ми прагнули втілити у інтер’єрі феєричну атмосферу іспанського міста у кожній деталі, і обрали для досягнення цього ефекту символ кохання – купідона. При вході у заклад  ви можете помітити цих миленьких янголів кохання, що втілені в розписах на стінах; двоє з них тримають стрічку із написом “Істина в баскських чізкейках”.

Другий зал прикрашений картинами купідонів, а на стелі розміщено розписи довкола люстри, що доповнюють атмосферу.

Ну, і на закінчення трохи інформації для любителів технічних подробиць. San Sebastian Cafe реалізований у 2023 році у Львові, площа його дорівнює 48,65 кв. м