GOLDEN ZEBRA від ROZIT Architects: еклектичний дизайн квартири у жвавому центрі Києва

Игорь Коваленко | 10:53 02.05.2024 | 997

Продовжуємо знайомити наших читачів із проектами, що були  надіслані на конкурс «Інтер’єр року – 2024». Як ви, мабуть, пам’ятаєте, цей конкурс, який обіцяє, як завжди, стати одним найяскравіших подій в сфері дизайну,   організовано медіа-холдінгом  DMNTR / «Дім та Інтер’єр», а інформаційним партнером конкурсу традиційно виступає наш блог архітектури та дизайну IZBA. Користучись нагодою, хочемо нагадати всім зацікавленим особам, що роботи на конкурс приймаються до 15 травня включно, тож у них ще достатньо часу для того, щоб завершити реалізацію проектів та замовити їх фотосесію, наприклад, Інтер’єрний фотограф Тетяна Коваленко . Ну, а тепер ми представляємо вам проект квартири під кодовою назвою GOLDEN ZEBRA, який виконала Катерина Розiт (студія ROZIT Architects ). Проект бере участь у конкурсі в номінації «Інтер’єр квартири від 50 до 100 кв. м.» — отже, надаємо слово автору проекту.

GOLDEN ZEBRA від ROZIT Architects: еклектичний дизайн квартири у жвавому центрі Києва

GOLDEN ZEBRA від ROZIT Architects

Еклектичний дизайн квартири GOLDEN ZEBRA втілений на площі 77 кв. м.

Нашою метою було поєднати в інтер’єрі GOLDEN ZEBRA естетику та функціональність, підкресливши ефективність використання простору, природне освітлення та розкішні елементи зі сміливими кольоровими поєднаннями.

Щоб досягти відкритого планування GOLDEN ZEBRA, ми застосували методи економії простору, включаючи розумні рішення для зберігання речей і демонтаж несуттєвих стін.

Скляна перегородка зі шторами між вітальнею та гостьовою спальнею GOLDEN ZEBRA виконує подвійну функцію: пропускає природне світло та забезпечує приватність.

У ванній кімнаті GOLDEN ZEBRA були встановлені кришталеві раковини, що додало інтер’єру нотку розкоші. Спальня з гардеробною та багатофункціональною робочою зоною для макіяжу забезпечує максимальну корисність у компактному просторі.

Ретельно продумана просторова конфігурація оптимізувала кожен квадратний метр GOLDEN ZEBRA, сприяючи враженню легкості та плавності. Великий мармуровий кухонний острів став центральним місцем для кулінарної діяльності та світських зустрічей.

Скляна перегородка зі шторами забезпечила гнучкість, дозволивши гостьовій спальні трансформуватися в домашній офіс  або приватну гостьову спальню.

Кришталеві раковини у ванній кімнаті додали розкоші, створивши привабливий простір для релаксації.

Гардеробна та робоча зона головної спальні були стратегічно спроектовані таким чином, щоб максимізувати простір, сприяючи порядку та універсальності.

Ця трансформація  відображає інноваційний дизайн, ефективне планування простору та високоякісні матеріали, демонструючи потенціал квартир у жвавому центрі Києва.