БАЗА від студії DABL STUDIO: простір для зручного обслуговування автівок та комфортного перебування у ньому клієнтів.

Игорь Коваленко | 18:49 12.05.2024 | 896

Деякий час тому ми вже неодноразово знайомили читачів нашого блога із інтер’єрами, проекти яких виконали співробітники студії інтер’єрного дизайну та архітектурного проектування DABL STUDIO. Щоправда, у ті рази ми розказували вам про інтер’єри приватних апартаментів, а сьогодні ми, навпаки, хочемо представити вам інтер’єр суспільного об’єкту – у цьому допису мова піде про інтер’єр автосервісу для легкових автівок BMW та Mini Cooper, який називається БАЗА. Автори проєкту: головний дизайнер проєкту — Борис Баяновський, архітектор — Сергій Крижанівський, дизайнер — Марія Чупік (усі троє працюють в  студії інтер’єрного дизайну та архітектурного проектування DABL STUDIO) – що ж, надаємо слово авторам проекта.

БАЗА від студії DABL STUDIO: простір для зручного обслуговування автівок та комфортного перебування у ньому клієнтів.

БАЗА від студії DABL STUDIO

— Працівники нашої студії розробляють не тільки дизайн інтер’єру приватних апартаментів: деякий час тому ми з  Интерьерный фотограф Татьяна Коваленко здійснили фотосесію щойно закінченого автосервісу для легкових автівок BMW та Mini Cooper БАЗА.

До речі, треба зазначити, що, як і в багатьох інших проектах DABL STUDIO, комплектацію освітлювальними приладами, сантехнікою та керамічною плиткою автосервісу БАЗА здійснила компанія ATRE.GROUP.

Метою роботи над проєктом автосервісу БАЗА було створення сучасного та зручного приміщення, що могло б забезпечити нашим замовникам та їхнім клієнтам – так званим «Ярикам на максималках» — високоякісний сервіс.

Для цього ми реалізували проєкт автосервісу БАЗА в більш ніж  обмежені терміни та максимально оптимізували цей простір для зручного обслуговування автівок та комфортного перебування у ньому клієнтів.

Ключові елементи нашого проєкту інтер’єру автосервісу включають модернізацію інфраструктури, використання передових технологій для оптимізації процесів та зонування приміщення автосервісу БАЗА для різних видів послуг.

В результаті ми виконали цей автосервіс як простір для взаємодії менеджерів та їх клієнтів, а не просто для «прийомки машин».

Поки авто клієнта знаходиться  в надійних руках справжніх майстрів, сам клієнт зможе відпочити, подивись рілзи, або випити кави врешті решт.

Працюючи над  цим автосервісом, ми прагнули створити сучасний, функціональний та естетичний сервісний центр, який би відповідав найвищим стандартам якості та задовольняв би потреби клієнтів у найкращому обслуговуванні автотранспортних засобів.