ЖК «Фестивальний» від ТОВ «Каркас Дніпро»: як заощадити при будівництві три тисячі квадратних метрів залізобетонних конструкцій

Игорь Коваленко | 14:40 21.04.2024 | 1131

Ось вже третій рік наша країна знаходиться у стані непримиреної війни з агресором – але, попри усі намагання ворога перетворити життя українського народу на некерований хаос, з цього нічого не виходить, бо більшість з нас намагається жити й працювати як звичайно, тобто у повній згоді із слоганом «business as usual». Будівельники зводять нові житлові комплекси, архітектурні компанії ці комплекси проектують – а деякі з них ще й повністю  реструктуруються і переформатуються, щоб працювати швидше й ефективніше. Зокрема, не так давно ми представляли вам проект нового ЖК «TOPOL TOWN», виконаний ТОВ «Каркас Дніпро» (ГАП – Віктор Корольов ).Сьогодні ми хочемо представити вам ще один житловий комплекс, що будується зараз за проектом цієї ж компанії, а саме – ЖК «Фестивальний» (точніше, його «друга черга»). Але за цей час в ТОВ «Каркас Дніпро» трапилися великі зміни – втім, надаємо слово головному архітектору проекту ЖК «Фестивальний» Віктору Корольову.

ЖК «Фестивальний» від ТОВ «Каркас Дніпро»: як заощадити при будівництві три тисячі квадратних метрів залізобетонних конструкцій

ЖК «Фестивальний» від ТОВ «Каркас Дніпро»

— У ці бурхливі тяжкі часи компанія «Каркас-Дніпро» бачить для себе нові можливості. За рахунок внутрішнього потенціалу і здатності до розвитку і перетворення ми можемо рухатися вперед ще швидше і якісніше.

Так, нещодавно ми прийняли рішення про переформатування компанії, яку очолював Максим Дворніков (директор), та перехід його на посаду Founder/Advisor (радника).

Тепер у нього з’явиться набагато більше часу, щоб зайнятися улюбленою справою, але вже у новій іпостасі.

На посаду Founder/CEO компанії буде призначено Віктора Корольова (Головного архітектора та керівника). Він очолить усі процеси до приходу в компанію COO (головного операційного директора), який спочатку він має завершити роботу у своїй попередній компанії, де він результативно та ефективно керував тисячами людей.

Також очікується посилення нашого фінансового відділу за рахунок вступу на посаду нового CFO (фінансового директора). Наразі він керує однією з найбільших корпорацій країни.

У зв’язку із цим ми хотіли б підбити підсумки діяльності ТОВ «Каркас Дніпро», яку, як уже було сказано, донедавна очолював Максим Дворніков. Ми зробимо це на прикладі одного з наших проектів – «ЖК Фестивальний».

Нашою компанією ТОВ «Каркас Дніпро» було виконано проект «другої черги» ЖК «Фестивальний» (1-й етап будівництва деякий час тому було завершено), а саме: житловий Будинок-3 у ЖК «Фестивальний», житловий Будинок-4 у ЖК «Фестивальний» та підземний паркінг між цими двома  будинками ЖК «Фестивальний» в районі вул. Дзержинського та вул. Колодязній у м. Дніпро. Загальна площа ЖК «Фестивальний» становить 23 500 кв. м.

В результаті нашої роботи ми досягли значної економії на обсягах залізобетонних конструкцій. Сукупна економія при будівництві ЖК «Фестивальний» склала 3000 кв. м.

За це наша компанія була удостоєна листа подяки від корпорації «Перспектива».

Ми дякуємо за плідну роботу колективу корпорації «Перспектива», раді нашій співпраці в роботі над ЖК «Фестивальний» і сподіваємося, що ця співпраця матиме продовження, яке виявиться таким же успішним.