ЖК «TOPOL TOWN» від «Каркас Дніпро»: гімн витонченості, гармонії, спокою та умиротворенню

Игорь Коваленко | 16:48 10.03.2024 | 4311

Ми вже неодноразово говорили на сторінках нашого блогу про те, що, незважаючи на всі зусилля агресора перетворити життя українського народу на некерований хаос, йому це не вдається, оскільки більшість українців сьогодні живе і працює, керуючись перевіреним часом та схваленим президентом України слоганом «business as usual». Так, зокрема, дизайнери виконують проекти інтер’єрів, будівельники зводять нові житлові комплекси, архітектори проектують ці комплекси, а профільні видання публікують їх на своїх сторінках. Тому сьогодні ми, якщо можна так сказати, з почуттям глибокого задоволення представляемо нашим читачам проект нового ЖК «TOPOL TOWN», будівництво якого зараз повним ходом йде на житловому масиві «Тополя – 1» у Дніпрі. Проект ЖК «TOPOL TOWN» виконав архітектор Віктор Корольов (ТОВ «Каркас Дніпро»), добре знайомий читачам за нашими попередніми публікаціями – втім, краще, мабуть, надати слово автору проекту.

ЖК «TOPOL TOWN» від «Каркас Дніпро»: гімн витонченості, гармонії, спокою та умиротворенню

ЖК «TOPOL TOWN» від «Каркас Дніпро»

– Ми з великою любов’ю ставимося до людей, і тому, працюючи над проектом ЖК «TOPOL TOWN», ми не просто прагнули створити проект нового житлового комплексу – ми хотіли оспівати нашу любов до людини. Архітектуру прийнято називати «музикою, яка застигла в камені» — але ми сприймаємо архітектуру, швидше, не як музику, а як поезію.

Використання найсучасніших будівельних матеріалів у проекті ЖК «TOPOL TOWN» – це один із найважливіших елементів нашого сприйняття архітектури як поезії.

Проект ЖК «TOPOL TOWN» — це, якщо можна так висловитися, наш гімн витонченості, гармонії, спокою та умиротворенню, яке людина має відчувати у своєму житловому просторі.

Вся наша команда одноголосно стверджує: саме пишнота навколишнього світу збагатила нас новою красою, яку ми і постаралися втілити у проекті ЖК «TOPOL TOWN».

У проекті ЖК «TOPOL TOWN» наша команда вихваляє людину не просто розумнк, а й талановиту у творенні.

Ми постаралися зробити все можливе для того, щоб майбутні мешканці ЖК повною мірою змогли відчути зв’язок людини з місцем її проживання, тобто «дух місця» (той самий «genius lосi», в існуванні якого були переконані ще давні римляни – прим.ред.), пишність і щедрість якого посилює первісна стихія, втілена в річці Дніпро, що протікає неподалік, і одній з балок, що вибагливо порізали місто в усіх напрямках.

Ми абсолютно впевнені в тому, що майбутні мешканці ЖК «TOPOL TOWN» житимуть «тут і зараз», не відкладаючи на завтра захоплення та радість від спілкування з пишнотою міського пейзажу та навколишньої природи.