Пиерра

Игорь Коваленко | 11:43 23.09.2014 | 977

Адрес : Украина, г. Киев, пр. 40-летия Октября 82

Телефон : +380(66)30-30-88-2, 0(44) 258-7826

E-Mail : pierra@i.ua

Сайт : http://www.pierra.com.ua/

Створена у 1989 році, компанія PIERRA – це французьке підприємство, яке спеціалізується на виробництві продукції на базі натурального каменя і на початку існування орієнтувалося на сферу басейнів (камінь для бортів та ділянки навколо басейну).
Із самого початку головним завданням для PIERRA було поєднання інновацій та спадщини минулого. В сутності, PIERRA створює свою продукцію за оригінальними зразками, точно їх відтворюючи. Це результат плідної праці нашої команди розробників та дизайнерів, які невтомно шукають та вигадують все нові ідеї та варіанти для продукції PIERRA.

У 1992 році PIERRA впроваджує нову лінію матеріалів для Будинку і запускає гаму плитки під старовину. Для нашої компанії це період засвоєння техніки кольорів та вдосконалення якості та стійкості матеріалів. У 1994, PIERRA представляє новинку на ринку басейнів – гаму Абей – репродукцію церковних підлог ХІ – ХІІІ сторіч. Згодом з’являються гами Флоранс у 1998 і Шатлен у 2002. В 2003 PIERRA не зупиняється і випускає нову гаму облицювання та цегли для створення чи декорування фасадів та інтер’єрів.

З 2007 PIERRA працює в напрямку «Облаштування екстер’єрів» з повною гамою черепиці, колон, стінок-перегородок, бордюрів та оздоблювального матеріалу для басейнів.
Broshures PIERRA

Сьогодні PIERRA представлена на 4 ринках з відповідною продукцією: басейни/спокуса, бруківка/елегантність, фасади/характер , сади/зміни. На даний момент PIERRA представляє найширшу гаму на ринку з більш ніж 2500 одиницями продукції, не враховуючи виготовлення на замовлення. Продукція PIERRA виготовляється на базі дуже міцної вапнякової породи, що завод добуває із власного кар’єру неподалік від річки Ло.