InteriorDesign

Игорь Коваленко | 21:58 21.04.2015 | 897

Адрес : Україна, Дніпропетровськ

Телефон : 067-118-89-60, 066-742-50-66, 095-732-53-03, 063-785-31-72

E-Mail : popkovichn7@gmail.com

Сайт : http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=323645&page=26

Страница соцсети : https://www.facebook.com/pages/InteriorDesign/341583832704275

 

Компанія «InteriorDesign» — молода, энергійна, смілива команда закоханих у свою справу професіоналів. Mи завжди наповнені свіжими ідеями, готові поділитися ними з вами і втілити усі ваші мрії у реальність. До нас звертаються люди з різним бюджетом, з різною площею приміщеннь — ми не відмовляємося від маленьких площ!!!  Завжди раді допомогти нашим клієнтам зробити цікавий, індивідуальний, затишний дизайн, який буде  якомога гармонійніше співпадати з їхніми світосприяйняттям та сприйняттям простору.

Команда архітекторів і водночас дизайнерів відповідально і чітко ставить перед собою завдання не тільки у розробці дизайн-проекту, а й можливістю реалізаціі і втілення у життя навіть дрібних  акцентів інтер’єру або єкстер’єру.  Ми думаємо не тільки про гармонійне  поєднання  усіх складових проекту, а й про ваш бюджет. Наприклад, влаштовуємо моніторінг ринку  матеріалів, меблів, світильників тощо, ще на єтапі  формування концептуального  рішення — ідеї проекту. Основні властивості, які ми цінуємо і яких намагаємося досягти у кожному нашому проекті, — це комфорт, гармонія і якість. Так, нічого нового, ця істина відома усім, але для нас це не просто слова — ми справді тричі думаємо, перше ніж прийняти те чи інше рішення.

Креативний і творчий підхід присутній у кожному з наших проектів. Перед усім, ми намагаємося  створити  атмосферу в інтер’єрі, особливу, індивідуальну, колоритну  і, звісно, комфортну саме для Вас.  Ми вишукуємо найменші стильові дрібнички, які глибше розкривають і доповнюють той чи інший стиль інтер’єру або єкстер’єру. Ми не боїмося експерементувати і фантазувати з кольором, але  намагаємося не забути про стриманість і элегантність загального художнього образу  об’єкту.  Нам подобається працювати з різними стилями, як в інтер’єрах, так і в архітектурі, та нашою особливістю є наповнення майже кожної стильової концепції маленькими етнічними знахідками, притаманними тому чи іншому стилю. Також ми звертаємо увагу на екологічність та тактильні відчуття оздоблювальних матеріалів, меблів та тканин.