Игорь Коваленко | 11:16 26.09.2024 | 1505
Життя влаштоване так, що кожен з нас дивиться на все, що називається, «зі своєї дзвінниці», тобто має свою суб’єктивну точку зору з будь-якого питання – за винятком, звичайно, таких непорушних парадигм, як, наприклад, висота Говерли або температура кипіння води. Тож якщо якийсь профільний ресурс захоче скласти, наприклад, список дизайнерів, що входять до Топ-10 дизайнерів інтер’єру Європи, це буде його власна версія (так і списки найбагатших людей світу завжди подаються із зазначенням «за версією Forbes» або «за версією Bloomberg» — прим. ред.). Отже, зробивши цю необхідну передмову, ми хочемо представити вам Топ-10 дизайнерів інтер’єру Європи – за версією Boca do Lobo. Втім, тут треба зробити ще один невеликий відступ.
Boca do Lobo — це португальська компанія, провідний виробник елітних меблів у Європі, відома своїм унікальним підходом до виробництва меблів та предметів інтер’єру, що поєднує в собі естетику та функціональність. Без перебільшення ексклюзивна, її продукція призначена для тих, хто цінує індивідуальний стиль та високу якість. Boca do Lobo працює з європейськими дизайнерами першої величини, у тому числі і з тими, хто увійшов до Топ-10 дизайнерів інтер’єру Європи, і всі її колекції розкішних меблів, що втілюють їхню дизайнерську філософію, здатні чарівним чином змінити ваш житловий простір. Ну, а тепер, зробивши всі необхідні відступи, представляємо вам Топ-10 дизайнерів інтер’єру Європи за версією Boca do Lobo.
Ім’я Келлі Хоппен — синонім розкоші та вишуканості. Її фірмовий стиль з чистими лініями, нейтральними тонами та розкішними текстурами забезпечив їй численну міжнародну клієнтуру. Дизайн Хоппен поєднує сучасну елегантність із позачасовою чарівністю, створюючи простори, одночасно функціональні та захоплююче красиві.
Серед її проектів – номери комплексу «One Shenzhen Bay» у Китаї та «Lux Hotel Resort» в Республіці Маврикій, круїзний корабель «Celebrity Cruise», а також перша робота Келлі Хоппен в Україні – інтер’єр для елітного київського житлового комплексу «Linden Luxury Residence».
Легенда у світі дизайну, Філіп Старк відомий своїм еклектичним та далекоглядним підходом. Його проекти сміливі, інноваційні та завжди несподівані. Творіння Старка – від шикарних готелів до елітних житлових комплексів – виконані у грайливій, але при цьому розкішній естетиці, яка зачаровує та надихає.
Серед проектів – реконструкція будівлі музею «Баккара» у Парижі, штаб-квартира компанії «Asahi Breweries» у Токіо, «Volar» – нічний клуб у Шанхаї, ресторан «Teatriz» у Мадриді, музей «Groningen», «TASCHEN Book Store» у Лос-Анджелесі.
Роботи Патрісії Урквіоли – це торжество кольору, форми та функціональності. Відома своїм інноваційним використанням матеріалів та текстур, Урквіола створює яскраві та привабливі простори. Її проекти органічно поєднують сучасний стиль із традиційними впливами, внаслідок чого ці інтер’єри одночасно унікальні та непідвладні часу.
Серед проектів – «Das Stue Hotel» у Берліні (спільно зі студією LVG Arquitectura), ресторан «Blanc» та готель «Mandarin Oriental» у Барселоні, інтер’єри SPA-зони у готелі «Four Seasons» у Мілані.
Марсель Вандерс відомий своїми авангардними проектами, що розсувають межі світогляду. Його робота характеризується поєднанням фантазії та функціональності, що дозволяє створювати химерні вишукані інтер’єри. Здатність Вандерса перетворювати звичайні простори на такі, що справляють незвичайні враження, робить його видатною персоною у світі дизайну класу люкс.
Серед проектів – готель «Mondrian» у Катарі з інтер’єром за мотивами казки «Спляча красуня», елітний житловий комплекс «OH!», «Mondrian South Beach» в Майамі, інтер’єри для бренду «Maison Decorte».
Заснована нині покійним Девідом Коллінзом, ця студія славиться своїми розкішними та ретельно продуманими інтер’єрами. Зосередившись на індивідуальному дизайні та увазі до деталей, студія створює простори, одночасно розкішні та непідвладні часу. Їхня робота охоплює висококласні резиденції, готелі та ресторани, і кожен їхній проект — елегантний і вишуканий.
Серед проектів — інтер’єри барів «Artesian», «Connaught», «Blue Bar» у «Berkeley Hotel», чайної «The Wolseley», готелів «London NYC» та «Hilton», бутіків «Larusmiani» і «David Morris» і безліч приватних інтер’єрів.
Жана-Луї Деніо називають майстром стриманої елегантності. Його проекти характеризує гармонійне поєднання класичних та сучасних елементів, що призводить до створення одночасно вишуканих та привабливих просторів. Здатність Деніо створювати безтурботну та розкішну обстановку зробила його фаворитом у найвибагливіших клієнтів у всьому світі.
Серед проектів — готель «Nolinski» в Парижі, заміський будинок дизайнера в Хемптонсі, інтер’єр власної квартири, який навіть отримав особливу назву «Rue De Lille», будинок у Майамі, дача паризького арт-дилера на Корсиці «Family Holiday Home in Corsica».
Проекти Ілзе Кроуфорд – це ідеальне поєднання комфорту, функціональності та краси. Її орієнтований на людину підхід до дизайну спрямований на створення просторів, що максимально сприятливо впливають на їх мешканців. Інтер’єри, які створює Кроуфорд – теплі, привабливі та невимушено елегантні, вони втілюють справжню сутність розкішного життя.
Серед проектів — закритий клубний готель «Soho House» у Нью-Йорку, готелі мережі «Kranzbach» у Баварії, «The Olde Bell Inn» у Беркширі та «Ett Hem» у Стокгольмі, а також зона відпочинку бізнес-класу флагманської авіакомпанії Гонконгу «Cathay Pacific».
Маттео Тун відомий своїм цілісним та стійким підходом до дизайну. Його робота поєднує розкіш з екологічною свідомістю, дозволяючи створювати простори, які водночас красиві та екологічні. Дизайн Туна характеризується простотою, натуральними матеріалами та позачасовою привабливістю, що робить дизайнера піонером у сфері стійких розкішних інтер’єрів.
Серед проектів – концептуальний монобрендовий бутік «Zwilling J.A. Henckels» (спільно з Антоніо Родрігесом), «IntercityHotel» у Дуйсбурзі, «IntercityHotel» у Брауншвейзі та «IntercityHotel Frankfurt Hauptbahnhof Süd».
Хоча Келлі Уістлер в основному живе у Сполучених Штатах, її британське виховання та європейська ментальність виразно проступають у її дизайні. Її сміливий та еклектичний стиль поєднує у собі багаті текстури, яскраві кольори та химерні візерунки, дозволяючи створювати динамічні та розкішні інтер’єри. Здібність Уістлер поєднувати екзотичне з елегантним робить її справжнім візіонером дизайну.
Серед проектів — сім готелів світової мережі «Viceroy», які знаходяться у В’єтнамі, на Карибах, у Мексиці та Майамі, ЖК «Клевер парк», а також десятки престижних готелів і безліч розкішних будинків.
Пітер Маріно – майстер інтер’єрів високої моди. Його проекти є синонімом розкоші, що поєднують в собі дорогі матеріали, виготовлені на замовлення меблі та вишукані деталі. Здатність Маріно привносити почуття драматизму та вишуканості у кожен проект зробила його улюбленцем серед люксових брендів та високопоставлених клієнтів.
Серед проектів — 17 універмагів «Barneys», флагманський бутік «Giorgio Armani», башта «Шанель Гіндза» в Токіо, флагманський магазин «Boontheshop» у Сеулі, флагманський магазин «Louis Vuitton» у Беверлі-Хіллз, Каліфорнія.
Джерело — Boca do Lobo