«Tomorrow Land» від «Sharshova Design»: етнічний дизайн, сучасні технології та музична атмосфера

Игорь Коваленко | 16:42 03.03.2024 | 1315

Починаємо знайомити наших читачів із роботами, надісланими на розгляд журі конкурсу «Інтер’єр року – 2024». Цей конкурс, нагадуємо, організований медіа – холдингом DMNTR / «Дім та Інтер’єр», інформаційний партнер конкурсу – наш блог архітектури та дизайну IZBA. Хочемо нагадати також, що роботи приймаються на конкурс до 15 травня, тож у вас ще більш ніж достатньо часу для того, щоб завершити реалізацію своїх проектів та здійснити їхню фотосесію за допомогою, наприклад, Интерьерный фотограф Татьяна Коваленко. Ну, а тепер представляємо вам проект Міли Шаршової («Sharshova Design») під кодовою назвою «Tomorrow Land», який бере участь у конкурсі у номінації «Інтер’єр смарт-квартири до 50 кв. м.» — втім, правильніше, мабуть, надати слово авторові проекту.

«Tomorrow Land» від «Sharshova Design»: етнічний дизайн, сучасні технології та музична атмосфера

«Tomorrow Land» від «Sharshova Design»

— Для мене «Tomorrow Land» – це безмежний всесвіт із прийняттям різних самобутніх культур, можливість подорожувати та спілкуватися з усім світом для творчості.

Природа, творчість і музика стають природними провідниками. В цьому ми знайшли спільну мову з замовником проекту «Tomorrow Land».

Проект невеликої квартири був створений для молодої людини, яка любить подорожувати в теплі краї, насолоджуватися природою Таїланду, Балі та інших південних островів, компонувати техно-музику та колекціонувати сувеніри, привезені з цих країн.

Молода людина мріяла відтворити в просторі «Tomorrow Land» атмосферу і енергію теплих країв, яку він відчуває під час своїх подорожей і яка водночас перекликається з тенденціями сучасного інтер’єру.

Його стиль життя відображається в кожному куточку інтер’єру«Tomorrow Land», де елементи етнічного дизайну поєднуються з сучасними технологіями та музичною  атмосферою.

Кожен предмет в його ще невеликій колекції має свою історію і зберігає в собі дух і красу екзотичних місць, що стають джерелом натхнення в його творчості.

У дизайні інтер’єру використана колірна гамма південних країн.

Текстура штукатурки, наближена до природних поверхонь піску і каменю, створює тут відчуття тепла та затишку.

Ну, і на завершення – ще кілька інформації для любителів технічних подробиць.

Площа «Tomorrow Land» дорівнює 46 кв. м. Рік створення проекту «Tomorrow Land» — 2022 – 2023, місце створення проекту — Київ, Україна.