«Ruslan Baginskiy brand office» від RINA LOVKO Studio: переваги краси недосконалості над нездоровим перфекціонізмом

Игорь Коваленко | 16:09 03.07.2024 | 1170

Продовжуємо знайомити наших читачів із самими цікавими (звісно, з нашої точки зору – прим. ред.) роботами, які були прислані на розгляд журі конкурсу «Інтер’єр року – 2024». Як ви, напевно, пам’ятаєте, конкурс був організований медіа-групою   DMNTR / «Дім та Інтер’єр», а інформаційним партнером конкурсу, як завжди,  виступає наш блог архітектури та дизайну IZBA. Користучись нагодою, нагадуємо, також, що прийом проектів на конкурс продовжено до 15 липня, тож у вас ще є деякий час для того, щоб завершити свої проекти та виконати їх фотосесію, наприклад, за допомогою Інтер’єрний фотограф Тетяна Коваленко. Ну, а тепер ми хочемо представляємо вам проект під кодовою назвою «Ruslan Baginskiy brand office», який виконали архітектори Ріна Ловко та Олександра Кірієнко (RINA LOVKO Studio). NB: Руслан Багінський — відомий український дизайнер головних уборів та аксесуарів, засновник бренду Ruslan Baginskiy (прим. ред.). Проект бере участь у конкурсі в номінації «Інтер’єри комерційних будівель та офісів» — отже, надаємо слово автору проекту Ріні Ловко.

«Ruslan Baginskiy brand office» від RINA LOVKO Studio: переваги краси недосконалості над нездоровим перфекціонізмом

«Ruslan Baginskiy brand office» від RINA LOVKO Studio

«Ruslan Baginskiy brand office» розташувався у пам’ятці архітектури, київському «Будинку з левами» ХІХ століття, по сусідству із шоурумом бренду.

На жаль, оригінальна ліпнина була зруйнована в ході останньої реконструкції, проте, дотримуючись принципів «адаптивного мінімалізму» — авторського стилю Rina Lovko, – проектуючи «Ruslan Baginskiy brand office», ми намагалися впровадити елементи інтер’єру, що збереглися.

Так, частину цегляної стіни в «Ruslan Baginskiy brand office» ми залишили недоторканою з усіма її фактурними вадами, як і радянські чавунні батареї, а гардеробну шафу, що залишилася від попередніх власників, перефарбували в тон панелі офісу.

Щоб підкреслити високі стелі «Ruslan Baginskiy brand office» і тим самим зберегти дух будівлі з 200-річною історією, електропроводку зробили відкритою, стіни округлили для створення ефекту єдиного простору, що обтікає, і пофарбували всі поверхні в загальній палітрі – світло-сіра індустріальна підлога з мікроцементу лише підкреслює ідею.

У сусідній зоні розташувалася команда продажу та піар-відділ бренду Ruslan Baginskiy, а також міні-кухня та туалет з рожевою керамічною плиткою.

У робочому місці співвласника компанії та PR-директора зробили акцент на вінтажні меблі – стіл з дерева тика виробництва 1959-го року і комод, знайдені на маркеті в Данії.

Київський «Ruslan Baginskiy brand office» – вже другий сумісний проект студії Rina Lovko та бренду Ruslan Baginskiy.

Раніше ми працювали над оновленням шоуруму у сусідньому приміщенні. Для відображення естетики бренду в інтер’єрі важлива синергія поглядів, тому проект можна назвати колаборацією.

У своєму особистому стилі Руслан часто міксує речі з flea market (блошиний ринок – прим. ред.) та предмети luxury, і нездоровому перфекціонізму завжди віддасть перевагу красі недосконалості.

Тому стіни в кабінеті «Ruslan Baginskiy brand office» дітям CEO дозволили прикрасити малюнками — і взагалі, в інтер’єрі передбачено простір для творчого хаосу.