Лофт від архітектурної майстерні «АС»: просторий, світлий, сучасний

Игорь Коваленко | 18:36 15.11.2022 | 2828

Продовжуємо знайомити наших читачів з найбільш цікавими (на наш, звичайно, погляд – прим. ред.) проєктами, що були подані на розгляд журі  Всеукраїнського щорічного конкурса INTERIORGODA – 2022. Як ви, мабуть, пам’ятаєте, організатор цього конкурса — медіа-холдинг DMNTR, а медіа- партнер, як завжди — наш блог архітектури та дизайну IZBA. Користуючись нагодою, хочемо повідомити також, що, оскільки проведення конкурсу вирішено перенести на наступний рік, роботи на конкурс продовжують приймати, і ви ще встигаєте завершити свої об’єкти та здійснити їх професійну фотосесію – замовити її можна, наприклад, Татьяна Коваленко интерьерный фотограф. Сьогодні ми хочемо познайомити вас з квартирою під кодовою назвою «Лофт для двох», що приймає участь у конкурсі у  номінації «Інтер’єр квартири у сучасномі стилі від 100 до 150 м2 (тільки реалізовані об’єкти)». Дизайн  інтер’єру цієї, щойно реалізованої всупереч усім негараздам воєнного часу квартири, виконали Олександр Філіппов і Юрій Солодовник (архітектурно-конструкторська майстерня «АС», а фотосесію провела Тетяна Коваленко – що ж, надаємо слово авторам проекту.

Лофт від архітектурної майстерні «АС»: просторий, світлий, сучасний

Лофт від архітектурної майстерні «АС

— Цей лофт призначений для подружньої пари. Лофт має простору студію, вітальню і кухню, гостьовий санвузол, хазяйську спальню з санвузлом і гардеробною кімнатою, а також гостьову кімнату. Простора та світла квартира виконана в сучасному стилі з елементами стиля лофт – чим, власно, і обумовлена її «кодова назва».

Коли ми проєктували цей лофт, до уваги брались такі чинники:

— зручність використання

— єдність зовнішнього та внутрішнього стилю

— прості то зрозумілі рішення планування приміщень та використання оздоблювальних матеріалів

— зручне штучне освітлення

Композиційним центром є вітальня, об’єднана з кухнею.

Несучу колону, яка зустрічає нас при вході в квартиру, ми вирішили перетворити в світильник чергового освітлення та декоративний елемент.

Світильник можно увімкнути при виході з будь — якої кімнати.

Житлова кімната використовується як кабинет та в якості гостьової кімнати.

Спальня має безпосередній доступ до гардеробної та господарського санвузла.

Основою інтер’єрних рішень стало використання білого кольору та брутальних, контрастних по кольору, матеріалів, які використовуються в зовнішньому оздобленні будівлі.

Замовник залишився дуже задоволений результатом.

На закінчення – декілька техничних подробиць. Лофт був реалізований в 2022 році у Дніпрі, у ЖК «Лофт», площа його складає 101 м. кв.

Фото інтер’єру – Тетяна Коваленко.