Інтер’єр квартири від Danielian Bureau: статичність, спокій, затишок

Игорь Коваленко | 13:07 23.02.2023 | 1968

Хочемо нагадати нашим читачам про те, що прийом робіт на конкурс INTERIORGODA – 2023 вже розпочався. Конкурс, як ви, напевно, пам’ятаєте, організований медіа-холдингом DMNTR і обіцяє стати однією з найзнакових подій у сфері не лише українського, а й польського інтер’єрного дизайну, оскільки фінал конкурсу з цілком зрозумілих причин організатори вирішили провести у Варшаві. Інформаційним партнером конкурсу традиційно виступає наш блог архітектури та дизайну IZBA. Втім, як нещодавно з’ясувалося, можна змінити не тільки місце, але й час зустрічі – ця подія перенесена на 8 грудня поточного року, і, отже, в інтер’єрних дизайнерів з’явився додатковий час для реалізації своїх проектів та здійснення їх професійної фотосесії, в чому їм допоможе, наприклад, Тетяна Коваленко інтер’єрний фотограф — з її роботами можна ознайомитись, перейшовши за посиланням. А ми тим часом продовжуємо знайомити наших читачів із найцікавішими роботами (зрозуміло, на наш погляд – прим. ред.), надісланими на розгляд журі конкурсу. Сьогодні ми представляємо вам інтер’єр квартири, який виконала дизайнер Анаїт Данієлян (студія: Danielian Bureau).

Интерьер квартиры от Danielian Bureau: статичность, спокойствие, уют

Інтер’єр квартири від Danielian Bureau

Цей проект бере участь у конкурсі у номінації «Інтер’єр квартири у сучасному стилі площею від 40 до 100 кв. м. (тільки реалізовані об’єкти). Ну, а тепер, за традицією, – слово автору проекту.

— Під час роботи над проектом одного з основних завдань для нас було розміщення великої робочої зони кухні та повноцінної зони відпочинку у дуже невеликому приміщенні.

Що ж до емоційного наповнення, нам хотілося зробити інтер’єр квартири статичним, спокійним та затишним.

Оскільки було вирішено уникнути різких кольорів та контрастів, ми відійшли від традиційного білого як основного кольору.

Так, основним моноцвітом тут став вишуканий кашемір (сірий із трохи помітним рожевим відтінком – прим. ред.), а ось вся фурнітура, освітлювальні прилади, техніка та інші деталі – білого кольору.

Кухня – центральний елемент квартири. Тут ми приділили особливу увагу підбору та поєднанню фактур та матеріалів. В результаті ми створили візуально-монолітний інтер’єр квартири з цікавими нюансами, які стають помітними при наближенні.

Проектуючи інтер’єр спальні, ми виходили з того, що спальня є місцем для відпочинку, а не для зберігання речей.

Ми вирішили, що в квартирі для однієї людини цілком можна відмовитися від громіздкої шафи в спальні — і замінили її містким комодом.