WelcomeHome36 від KYDE architects: smart-квартира у Києві — всесвіт на двох на площі 36 кв. м.

Игорь Коваленко | 16:17 12.11.2023 | 1156

Продовжуємо знайомити наших читачів із найцікавішими (зрозуміло, на наш суб’єктивний погляд – прим. ред.) роботами, надісланими на розгляд журі Всеукраїнського щорічного архітектурного конкурсу INTERIORGODA – втім, оскільки цього року конкурс проводиться у Варшаві та беруть у ньому участь не лише українські архітектори та дизайнери, він автоматично набуває статусу міжнародного. Як ви, безперечно, пам’ятаєте, Міжнародний архітектурний конкурс INTERIORGODA – 2023 організований медіа-холдингом «Будинок та інтер’єр», а медіа-партнером івента традиційно виступає наш блог дизайну та архітектури IZBA. Користуючись нагодою, нагадуємо також усім архітекторам та дизайнерам про те, що до дедлайну прийому робіт на конкурс залишилося не так багато часу. Проте ви ще цілком встигаєте взяти участь у конкурсі, для чого потрібно здійснити професійну фотосесію реалізованих об’єктів Усі, хто бажає взяти участь у конкурсі REM Awards, повинні встигнути зробити професійну фотозйомку закінчених об’єктів. Замовити її можна, наприклад, Тетяна Коваленко інтер’єрний фотограф (з прикладами її робіт та правилами подання на конкурс проектів можна ознайомитись у нас на блозі). А сьогодні ми хочемо представити вашій увазі квартиру під кодовою назвою WelcomeHome36, проект якої виконав Владислав Кисленко (студія KYDE architects) – отже, слово автору проекту.

WelcomeHome36 від KYDE architects: smart-квартира у Києві - всесвіт на двох на площі 36 кв. м.

WelcomeHome36 від KYDE architects

Проект квартири WelcomeHome36 бере участь у конкурсі у номінації «Інтер’єр smart-квартири (30-40 м2)».

Дизайн квартири WelcomeHome36 був розроблений для молодої пари фрілансерів.

Майбутні мешканці квартири WelcomeHome36 працюють у творчій сфері — якщо говорити конкретно, у сфері візуального мистецтва.

Основним побажанням замовників було отримати просторий, стильний, а головне — сучасний простір у монохромних тонах, з можливим використанням яскравих акцентів.

Після перепланування у квартирі WelcomeHome36 утворилася значна кількість зон.

Тут є простора зона кухні-вітальні, передпокій, ніша для зберігання, пральна, спальня, яка відокремлюється рейковою перегородкою, і навіть міні-кабінет із двома робочими місцями.

(Загалом, ця квартира це справжнісінький міні-всесвіт на двох на зовсім крихітній площі – прим. ред.).

Насамкінець – небагато інформації для любителів технічних подробиць. Квартира WelcomeHome36 знаходиться у м. Києві, а площа її складає 36 кв. м.