Berry Land від архітектурної майстерні «ПіН і К»: атмосферний тематичний парк для сімейного відпочинку на базі ягідних плантацій

Игорь Коваленко | 11:21 01.06.2024 | 2338

Як усім нам чудово відомо, діти – то наше майбутнє. Тож немає нічого дивного у тому, що навіть під час жорстокої війни з агресором вже добре відомі нашим читачам архітектори Юрій Нос, Ганна Папуша та Любов Федотова (архітектурна майстерня «ПіН і К») проектують нові локації у тематичному парку Berry Land — улюбленому місці для сімейного та дитячого відпочинку на природі мешканців Дніпра. Декілька років тому атмосферний тематичний парк на базі ягідних плантацій Berry Land з’явився неподалік від села Губиниха, в 50 хвилинах їзди від міста – втім, набагато краще про нього розкажуть самі автори проекту.

Berry Land від архітектурної майстерні «ПіН і К»: атмосферний тематичний парк для сімейного відпочинку на базі ягідних плантацій

Berry Land від архітектурної майстерні «ПіН і К»

Юрій Нос, Ганна Папуша, архитектори: — У тому році парк сімейного відпочинку Berry Land запросив нас у свою команду, щоб потішити своїх гостей новими локаціями, які ми з великим задоволенням і запроектували — оскільки ми з ними, як з’ясувалося, дивимося на життя якщо і не одними очима, то принаймні з одного вікна.

Поперше, це була нова дитяча зона, що розташувалася на трьох пагорбах — величезний простір для фантазии детей, — а ще й аквапарк на природі.

Влітку ігри на воді — то, мабуть, найулюбленіше заняття як для дітлахів, так і для дорослих, — і тут є де розгорнутися! Це новий аквапарк з плаваючими і підвісними мостами, що ведуть на острів – є тут і оглядова вежа, а є й гора із водоспадом.

Також не забули і про малюків — вхід організований, як плавний вхід до озера з повільним набором глибини.

А для тих, хто вже втомився бігати, у Berry Land є тіньові зони для відпочинку у зручних шезлонгах.

До зими у Berry Land з’явилася нова локація, а саме «Лапландія неподалік Дніпра», де Санта Клаус вітав усіх гостей і дарував подарунки.

На літній період будиночок Санта Клауса перетворюється на ресторан, який ми декорували під ранчо. Неподалік від нього розташований загін з поні та зона відпочинку з альтанками.

До речі, цього літа ми запускаємо у Berry Land нову зону сімейного відпочинку, вона ж за сумісництвом — зона дитячого табору в будні дні. Це дві тераси, вписані в рельєф — з них відкривається чудовий краєвид на озеро та захід сонця.

А ще невдовзі у Berry Land буде відкрито справжній кукурудзяний лабіринт – зараз ми тільки чекаємо, поки кукурудза підніметься на півтора метри над землею.

Крім тематичних локацій, у Berry Land є ділянки, де ми сумлінно працювали з рельєфом, щоб він залишався на вигляд природним, але був придатний для відпочинку людей.

І взагалі, нашим завданням у цьому проекті було робити все максимально природно, з натуральних матеріалів, залишати та підкреслювати краєвиди, максимально опрацювати маршрути та локації так, щоб все було функціонально та ненадумано.

Як же приємно нам було відчути собі одночасно дітьми та батьками завдяки роботі над такими об’єктами!

Дякуємо замовникам, що готові дарувати людям радість і тому розвивають території Berry Land для ще комфортнішого відпочинку.

А тим, хто ще не був в сімейному парку Berry Land, пора вже познайомитись з ним особисто (тим більш що за технічними причинами, які зовсім не заслуговують на згадування, професійну фотосесію парку здійснити поки що не вдалося, і ми тут представляємо тільки візуалізації проекту, а, як нам чудово відомо, краще один раз побачити, ніж сто разів почути – прим. ред.) і поласувати фруктами прямо з грядки, ще й прокотившись при цьому на тракторі!